在我的事业发展中,法律如何帮助我?

我们分析市场发展潜力及行业灵活性

Kariera

Kancelaria oferuje możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności w ramach jednej z naszych praktyk. Jesteśmy szczególnym miejscem, gdyż stworzyliśmy swoistą kulturę organizacyjną i atmosferę sprzyjającą otwartej komunikacji oraz wymianie doświadczeń. Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy naszych prawników zapewniając im dostęp do różnorodnych szkoleń umożliwiających stałe podnoszenie kwalifikacji i efektywne funkcjonowanie w złożonych realiach biznesowych. Nasz program szkoleniowy skierowany jest również do personelu administracyjnego i obejmuje zarówno szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, jak i szkolenia specjalistyczne i językowe.

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu szukamy talentów na różnych etapach rozwoju zawodowego, wyróżniających się entuzjazmem, otwartością oraz gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Dbamy także o to, aby każdy mógł rozwijać swoje pasje, które mogą stać się inspiracją również dla innych.

Osoby zainteresowane karierą w DZP prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.


关于律师事务所

我们创建了波兰最大的律师事务所。自1993年以来,我们的团队在几乎所有金融行业为波兰和外国客户提供咨询服务。

全文

客户

我们客户的所有案子都是有多面手团队处理。如果项目需要更广泛专业支持,我们可以调用外国律师事务所和国际咨询公司的专业人员。

全文

市场地位

多年来,我们一直致力于保持良好的声誉。我们在大型复杂项目提供咨询顾问服务已拥有多年经验,同时我们也引入创新解决方案并与要求苛刻的客户合作。

全文

国际合作

多年来,我们一直在与外国律师事务所及咨询公司建立商业网。我们还积极投身于国际法律组织。

全文

不仅仅是咨询顾问

我们参与的项目从未出现法律问题,也没有由此对公司的成败产生如此大的影响。

全文