Wo werde ich in 10 Jahren sein?

Karriere in DZP.

Kariera

Kancelaria oferuje możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności w ramach jednej z naszych praktyk. Jesteśmy szczególnym miejscem, gdyż stworzyliśmy swoistą kulturę organizacyjną i atmosferę sprzyjającą otwartej komunikacji oraz wymianie doświadczeń. Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy naszych prawników zapewniając im dostęp do różnorodnych szkoleń umożliwiających stałe podnoszenie kwalifikacji i efektywne funkcjonowanie w złożonych realiach biznesowych. Nasz program szkoleniowy skierowany jest również do personelu administracyjnego i obejmuje zarówno szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, jak i szkolenia specjalistyczne i językowe.

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu szukamy talentów na różnych etapach rozwoju zawodowego, wyróżniających się entuzjazmem, otwartością oraz gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Dbamy także o to, aby każdy mógł rozwijać swoje pasje, które mogą stać się inspiracją również dla innych.

Wszystkich zainteresowanych karierą w DZP prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą opcji Aplikuj, która znajduje się pod każdą z kategorii.

Dział HR
rekrutacja@dzp.pl

wan

klikając przycisk Aplik

Neuigkeiten HR

III EDYCJA STYPENDIUM DZP IM. PROF. GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO

21.07.2020 Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczynamy III edycję programu stypendialnego DZP im. prof. Grzegorza Domańskiego.

volltext

 

mehr

zapoznaj się ze szczegółami

Prawnicy/Doradcy Podatkowi

Wierzymy, że w dzisiejszych czasach równie ważne jak wiedza i doświadczenie są umiejętności podejmowania skutecznych działań z zakresu business development.

volltext

 

Praktykanci

Program praktyk w DZP jest skierowany do studentów III-V roku prawa oraz kierunków ekonomicznych (do działu doradztwa podatkowego).

volltext

 

Pracownicy administracji

DZP to nie tylko prawnicy i doradcy podatkowi. To także grono profesjonalistów z innych obszarów - marketingu, finansów, HR, IT, administracji oraz tłumaczeń.

volltext