Where will I be in ten years?

Career at DZP.

Kariera

Kancelaria oferuje możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności w ramach jednej z naszych praktyk. Jesteśmy szczególnym miejscem, gdyż stworzyliśmy swoistą kulturę organizacyjną i atmosferę sprzyjającą otwartej komunikacji oraz wymianie doświadczeń. Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy naszych prawników zapewniając im dostęp do różnorodnych szkoleń umożliwiających stałe podnoszenie kwalifikacji i efektywne funkcjonowanie w złożonych realiach biznesowych. Nasz program szkoleniowy skierowany jest również do personelu administracyjnego i obejmuje zarówno szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, jak i szkolenia specjalistyczne i językowe.

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu szukamy talentów na różnych etapach rozwoju zawodowego, wyróżniających się entuzjazmem, otwartością oraz gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Dbamy także o to, aby każdy mógł rozwijać swoje pasje, które mogą stać się inspiracją również dla innych.

Wszystkich zainteresowanych karierą w DZP prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą opcji Aplikuj, która znajduje się pod każdą ofertą.

Dział HR
rekrutacja@dzp.pl

wan

klikając przycisk Aplik

News HR

II EDYCJA STYPENDIUM DZP IM. PROF. GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - przesunięcie terminu przyjmowania zgłoszeń

06.09.2019 Ze względu na liczne prośby studentów termin przyjmowania zgłoszeń zostaje przesunięty o miesiąc.

full story

 

more

zobacz nasze oferty

Prawnicy/Doradcy Podatkowi

Wierzymy, że w dzisiejszych czasach równie ważne jak wiedza i doświadczenie są umiejętności podejmowania skutecznych działań z zakresu business development.

full story

 

Praktykanci

Program praktyk w DZP jest skierowany do studentów III-V roku prawa oraz kierunków ekonomicznych (do działu doradztwa podatkowego).

full story

 

Pracownicy administracji

DZP to nie tylko prawnicy i doradcy podatkowi. To także grono profesjonalistów z innych obszarów - marketingu, finansów, HR, IT, administracji oraz tłumaczeń.

full story

 

Osoby, które wśród aktualnie prowadzonych procesów nie znalazły oferty dla siebie, mogą pozostawić swoje dane dla celów przyszłych rekrutacji korzystając z poniższego przycisku Aplikuj.

Aplikuj - przyszłe rekrutacje

Stay updated with DZP