¿Dónde estaré en diez años?

Carrera en DZP.

Dzień Otwarty DZP na WPiA Uniwersytetu Śląskiego

06.05.2016

logo

Wszystkich studentów prawa Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty DZP, który odbędzie się już 11 maja 2016 na Wydziale Prawa i Administracji przy ul. Bankowej 11 B w Katowicach.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej kancelarii, praktykach studenckich oraz możliwościach rozwoju zawodowego w DZP odwiedźcie nasze stanowisko w Holu Głównym w godz. 10.00 – 15.00. Podpowiemy Wam też jak napisać CV oraz list motywacyjny oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby rozpocząć wymarzone praktyki.

O godz. 13.00 odbędzie się warsztat pt. "Wolność panoramy w prawie autorskim - co dalej ze zdjęciami z wakacji?" prowadzony przez Monikę Gebel, Associate w Praktyce IP&TMT. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z zagadnieniami, którymi zajmujemy się w kancelarii na co dzień oraz do zadania wszystkich nurtujących Was pytań praktykowi. Więcej szczegółów dotyczących warsztatu już wkrótce.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: rekrutacja@dzp.pl. Temat maila: "WPiA Uniwersytet Śląski – warsztat". Osoby, które zgłoszą swój udział po zakończeniu warsztatu otrzymają imienne certyfikaty.

Do zobaczenia!

Actualidad