Kancelaria oferuje możliwości rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności praktyczne. Jesteśmy szczególnym miejscem, gdyż stworzyliśmy swoistą kulturę organizacyjną z atmosferą sprzyjającą rozwojowi. Szukamy osób z talentem, stawiających sobie wysoko poprzeczkę, nastawionych na rozwój.

Kariera zawodowa w naszej Kancelarii rozpoczyna się od stanowiska Junior Associate. Po dwóch latach, na podstawie oceny wyników pracy dokonanej przez Partnerów, Junior Associate może otrzymać promocję na stanowisko Associate. Kolejnym etapem jest awans na stanowisko Senior Associate. W tym wypadku konieczne jest posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata. Następny etap kariery zawodowej w kancelarii to stanowisko Partnera, które mogą zajmować Senior Associates z co najmniej pięcioletnim doświadczeniem

Osoby zainteresowane pracą w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:

Domański Zakrzewski Palinka sp. k.
Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.