Kancelaria oferuje możliwości rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności praktyczne. Jesteśmy szczególnym miejscem, gdyż stworzyliśmy swoistą kulturę organizacyjną z atmosferą sprzyjającą rozwojowi. Szukamy osób z talentem, stawiających sobie wysoko poprzeczkę, nastawionych na rozwój.

Kariera zawodowa w DZP rozpoczyna się od stanowiska Junior Associate. Po dwóch latach, na podstawie oceny wyników pracy dokonanej przez Partnerów, Junior Associate może otrzymać promocję na stanowisko Associate. Kolejnym etapem jest awans na stanowisko Senior Associate. W tym wypadku konieczne jest posiadanie uprawnień radcy prawnego lub adwokata. Następny etap kariery zawodowej w kancelarii to stanowisko Partnera, które mogą zajmować Senior Associates z co najmniej pięcioletnim doświadczeniem

Osoby zainteresowane pracą w DZP prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..