Domański Zakrzewski Palinka

Aktualności HR

3 grudnia 2016 roku uroczystym finałem zakończyła się III edycja Konstytucyjnego Turnieju Sądowego – moot court z zakresu prawa konstytucyjnego, który skierowany był do studentów prawa oraz aplikantów.

Turniej odbywał się w dwóch etapach. Pierwszy, pisemny, polegał na drużynowym przygotowaniu wniosku do Trybunału Konstytucyjnego, który kwestionował przyjęte rozwiązania ustawowe, a także odpowiedzi na ten wniosek. Drugi, ustny, obejmował najlepsze drużyny wyłonione z pierwszej części Turnieju oraz polegał na symulacji rozprawy przed Trybunałem Konstytucyjnym.

the swan fundationKancelaria DZP rozpoczęła współpracę z The Swan Foundation, której celem jest wspierane szczególnie uzdolnionej młodzieży licealnej w aplikowaniu na studia zagraniczne na najbardziej prestiżowych uczelniach całego świata (m.in. Oxford, Cambridge, Harvard).

The Swan Foundation współpracując z uczelniami wyższymi oraz firmami prywatnymi wspiera swoich podopiecznych w pozyskiwaniu wartościowych ofert praktyk i staży.

lewiatan SA logo

Już 16 i 17 czerwca 2016 odbędą się finały V edycji Konkursu Arbitrażowego Lewiatan (KAL). DZP jako "Kancelaria wspierająca" będzie gościła uczestników ustnego etapu konkursu w dniu 16 czerwca 2016.

wp uwr wrocławSerdecznie zapraszamy studentów prawa na spotkanie z kancelarią DZP, które odbędzie się w środę, 18 maja 2016 na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

logo

 

Wszystkich studentów prawa Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty DZP, który odbędzie się już 11 maja 2016 na Wydziale Prawa i Administracji przy ul. Bankowej 11 B w Katowicach.

Akademia Private Equity 2016

W dniach 11-13 maja odbędzie się VII edycja Akademii Private Equity, której celem jest szerzenie wśród młodych ludzi wiedzy na temat rynków kapitałowych oraz różnych form finansowania działalności biznesowej. Projekt podzielony jest na 3 ścieżki tematyczne: Private Equity, Venture Capital oraz M&A.

healthcare business forum logoWszystkich studentów oraz absolwentów prawa zainteresowanych tematyką medyczną, farmaceutyczną oraz ochrony zdrowia zachęcamy do udziału w konferencji Healthcare Business Forum, która odbędzie się już 19 kwietnia 2016 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Kulki na www 2Drodzy Studenci,

zachęcamy Was do udziału w konkursie organizowanym przez Praktykę Life Sciences DZP "Projekt dla start-up’ów medycznych".

 

2016 logo prawnicze targi praktyk i pracy krzywe orangeStudenci! Absolwenci!

Zbliża się VI edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy, na których kolejny raz gościmy. Jeśli jesteście zainteresowani aktualnymi ofertami praktyk w DZP, chcecie dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji oraz jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje nasza kancelaria, odwiedźcie nas na stanowisku nr 7.

Kulki na www 2Drodzy Studenci,

Jeżeli chcecie, aby Wasza kariera nabrała tempa zarezerwujcie sobie
1 marca 2016 na Dzień Otwarty w DZP
. O godzinie 15:00 otworzymy drzwi naszego biura dla tych studentów prawa, którzy chcieliby nas lepiej poznać i zobaczyć jak z bliska wygląda codzienna praca w kancelarii.

warsztaty w dzp logo na www

"Kazusy z DZP" to cykl czterech warsztatów dla studentów III, IV i V roku prawa, którzy chcą poznać praktyczną stronę pracy prawnika.

Jeżeli chcesz nauczyć się poruszać w gąszczu przepisów oraz sprawdzić swoje umiejętności logicznego myślenia i analizowania informacji, koniecznie zgłoś swój udział!

DZP pewny krok w prawoJuż 17 listopada 2015 kancelaria DZP ponownie odwiedzi WPiA UW!

Czekamy na Was w Collegium Iuridicum II (ul. Lipowa 4), w godz. 9.30 – 15.30.

wpiaKancelaria DZP serdecznie zaprasza studentów prawa wszystkich warszawskich uczelni na Dzień Otwarty, który odbędzie sie w czwartek, 23 kwietnia w Collegium Iuridicum II Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Lipowej 4.

Jeśli zastanawiacie sie jak postawić pierwsze kroki na ścieżce kariery w zawodzie prawnika koniecznie odwiedźcie nasze stanowisko. Pracownicy kancelarii będą do Waszej dyspozycji w godz. 10.30 - 15.00, poinformują o aktualnych ofertach praktyk oraz zdradza jak skutecznie aplikować. Przynieście swoje CV, a otrzymacie od kancelarii drobny upominek.

logotypy nowe Lodz

22 kwietnia 2015 r. w godz. 10.30 - 15.00 kancelaria DZP zagości na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów prawa zainteresowanych aktualnymi ofertami praktyk oraz możliwościami rozwoju zawodowego, jaki gwarantuje kancelaria.

logo-UMCSJuż 8 kwietnia 2015 wszystkich studentów prawa z Lublina serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty kancelarii DZP, współorganizowany przez ELSA Lublin, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

wpia białystokWszystkich studentów prawa serdecznie zapraszamy na spotkanie z kancelarią DZP współorganizowane przez ELSA, które odbędzie się w czwartek, 26 marca 2015, na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, przy ul. Adama Mickiewicza 1.

Stoisko kancelarii będzie można odwiedzać już od godz. 11.00, natomiast o godz. 12.00 w Auli Głównej odbędzie się certyfikowana prelekcja pt. "Umowy małe i duże, czyli żywot codzienny praktyka cywilisty" prowadzona przez Damiana Szczygielskiego, Associate w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć w naszej kancelarii.

5TargiDrodzy Studenci i Absolwenci,

W dniach 17-18 marca 2015 r. w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie, odbędzie się V edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o aktualnych ofertach praktyk, a także o ścieżce kariery w DZP czekamy na Was na stanowisku nr 7.

lewiatan SA logoPod koniec maja (22-23.05.2014) w warszawskim biurze DZP odbędzie się finał III edycji Konkursu Arbitrażowego Lewiatan (KAL).

Piotr Andrzejczak, Partner w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć DZP, został zaproszony do wygłoszenia prelekcji w trakcie konferencji "Dealing with M&A". Spotkanie organizowane przez Studenckie Koło Inwestycji Kapitałowych PROFIT działające przy Katedrze Inwestycji i Rynków Kapitałowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i CMT Advisory, odbędzie się 19 maja. Wystąpienie Piotra Andrzejczaka będzie dotyczyło problematyki prawnych pułapek przy transakcjach M&A.

IBA-1

 

W marcu tego roku odbyła się II edycja projektu Investment Banking Academy organizowanego przez studentów SGH i mającego na celu popularyzację wiedzy z zakresu bankowości inwestycyjnej oraz przygotowanie studentów do pracy w tej branży. DZP uczestniczyła w projekcie w charakterze partnera strategicznego.

Program edukacyjny IBA obejmował dwie ścieżki – aspekty prawnicze i finansowe transakcji investment banking. W dniach 18-28 marca odbył się cykl 11 warsztatów przeznaczonych dla 80 studentów i absolwentów kierunków prawniczych i ekonomicznych wyłonionych spośród 400 kandydatów na podstawie testu wstępnego i oceny CV.