Domański Zakrzewski Palinka

Aktualności HR

Badges 2017 SS Poland

Z przy jemnością informujemy, że nasza kancelaria po raz kolejny została wyróżniona w rankingu najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce przygotowywanym przez firmę Universum. W tegorocznej edycji  zajęliśmy VII miejsce w kategorii „Prawo” plasując się na II miejscu wśród kancelarii prawniczych.  Gratulacje dla Google – zwycięzcy rankingu generalnego!

 

DZP ponownie zaprasza studentów III-V roku prawa do udziału w cyklu trzech spotkań z prawnikami na wspólne rozwiązywanie kazusów. Pierwszy warsztat odbędzie się już 19 kwietnia, o godz. 18.00, poprowadzi go Maciej Wasilewski, Associate z zespołu Prawa Spółek Fuzji i Przejęć. Kolejne spotkania odbędą się w maju, będą obejmować tematykę Life Sciences oraz Prawa Podatkowego.

Targi 2017poprawione

W dniach 14 i 15 marca 2017 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się VII edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy zorganizowana przez firmę BC Systems. W wydarzeniu wzięło udział wiele kancelarii oraz wystawców związanych z branżą przedstawiających młodym prawnikom możliwości rozwoju zawodowego.

DZP pewny krok w prawoJeżeli chcecie, aby Wasza kariera nabrała tempa zarezerwujcie sobie 23 marca 2017 na Dzień Otwarty w DZP. O godzinie 15:00 otworzymy drzwi naszego biura dla tych studentów prawa, którzy chcieliby nas lepiej poznać i zobaczyć jak z bliska wygląda codzienna praca w kancelarii.

2017 logo prawnicze targi praktyk i pracy krzywe white

Zbliża się VII edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy, na których ponownie gościmy. Jeśli jesteście zainteresowani aktualnymi ofertami praktyk w DZP, chcecie dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji oraz jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje nasza kancelaria to w dniach 14 i 15 marca odwiedźcie nas na stanowisku nr 7 (Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 55/56).

logo turniej kts strona www
3 grudnia 2016 roku uroczystym finałem zakończyła się III edycja Konstytucyjnego Turnieju Sądowego – moot court z zakresu prawa konstytucyjnego, który skierowany był do studentów prawa oraz aplikantów.

Turniej odbywał się w dwóch etapach. Pierwszy, pisemny, polegał na drużynowym przygotowaniu wniosku do Trybunału Konstytucyjnego, który kwestionował przyjęte rozwiązania ustawowe, a także odpowiedzi na ten wniosek. Drugi, ustny, obejmował najlepsze drużyny wyłonione z pierwszej części Turnieju oraz polegał na symulacji rozprawy przed Trybunałem Konstytucyjnym.

the swan fundationKancelaria DZP rozpoczęła współpracę z The Swan Foundation, której celem jest wspierane szczególnie uzdolnionej młodzieży licealnej w aplikowaniu na studia zagraniczne na najbardziej prestiżowych uczelniach całego świata (m.in. Oxford, Cambridge, Harvard).

The Swan Foundation współpracując z uczelniami wyższymi oraz firmami prywatnymi wspiera swoich podopiecznych w pozyskiwaniu wartościowych ofert praktyk i staży.

lewiatan SA logo

Już 16 i 17 czerwca 2016 odbędą się finały V edycji Konkursu Arbitrażowego Lewiatan (KAL). DZP jako "Kancelaria wspierająca" będzie gościła uczestników ustnego etapu konkursu w dniu 16 czerwca 2016.

wp uwr wrocławSerdecznie zapraszamy studentów prawa na spotkanie z kancelarią DZP, które odbędzie się w środę, 18 maja 2016 na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

logo

 

Wszystkich studentów prawa Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty DZP, który odbędzie się już 11 maja 2016 na Wydziale Prawa i Administracji przy ul. Bankowej 11 B w Katowicach.

Akademia Private Equity 2016

W dniach 11-13 maja odbędzie się VII edycja Akademii Private Equity, której celem jest szerzenie wśród młodych ludzi wiedzy na temat rynków kapitałowych oraz różnych form finansowania działalności biznesowej. Projekt podzielony jest na 3 ścieżki tematyczne: Private Equity, Venture Capital oraz M&A.

healthcare business forum logo19 kwietnia 2016 przedstawiciele praktyki Life Sciences DZP wzięli udział w Healthcare Business Forum - inicjatywnie studentów SGH mającej na celu rozwinięcie współpracy między instytucjami i firmami związanymi z branży medycznej, a rynkiem biznesowym.

Kulki na www 2Drodzy Studenci,

zachęcamy Was do udziału w konkursie organizowanym przez Praktykę Life Sciences DZP "Projekt dla start-up’ów medycznych".

 

2016 logo prawnicze targi praktyk i pracy krzywe orange

W dniach 15-16 marca 2016 r. w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie odbyła się VI edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Wydarzenie zorganizowane przez firmę BC Systems Sp. z o.o. skupiło w tych dniach m.in. firmy i kancelarie prawnicze oferujące studentom oraz absolwentom prawa wiele możliwości na rozwój kariery zawodowej.

Kulki na www 2Początkiem marca studenci prawa wzięli udział w Dniu Otwartym z DZP zorganizowanym w warszawskiej siedzibie naszej kancelarii. Na przełamanie pierwszych lodów zaprosiliśmy wszystkich do udziału w quizie z wiedzy o kancelarii. Z twarzy młodych prawników dało się wyczytać, że informacje o DZP solidnie zaskoczyły naszych gości :).

warsztaty w dzp logo na www

"Kazusy z DZP" to cykl czterech warsztatów dla studentów III, IV i V roku prawa, którzy chcą poznać praktyczną stronę pracy prawnika.

Jeżeli chcesz nauczyć się poruszać w gąszczu przepisów oraz sprawdzić swoje umiejętności logicznego myślenia i analizowania informacji, koniecznie zgłoś swój udział!

DZP pewny krok w prawoJuż 17 listopada 2015 kancelaria DZP ponownie odwiedzi WPiA UW!

Czekamy na Was w Collegium Iuridicum II (ul. Lipowa 4), w godz. 9.30 – 15.30.

wpiaKancelaria DZP serdecznie zaprasza studentów prawa wszystkich warszawskich uczelni na Dzień Otwarty, który odbędzie sie w czwartek, 23 kwietnia w Collegium Iuridicum II Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Lipowej 4.

Jeśli zastanawiacie sie jak postawić pierwsze kroki na ścieżce kariery w zawodzie prawnika koniecznie odwiedźcie nasze stanowisko. Pracownicy kancelarii będą do Waszej dyspozycji w godz. 10.30 - 15.00, poinformują o aktualnych ofertach praktyk oraz zdradza jak skutecznie aplikować. Przynieście swoje CV, a otrzymacie od kancelarii drobny upominek.

logotypy nowe Lodz

22 kwietnia 2015 r. w godz. 10.30 - 15.00 kancelaria DZP zagości na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów prawa zainteresowanych aktualnymi ofertami praktyk oraz możliwościami rozwoju zawodowego, jaki gwarantuje kancelaria.

logo-UMCSJuż 8 kwietnia 2015 wszystkich studentów prawa z Lublina serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty kancelarii DZP, współorganizowany przez ELSA Lublin, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.