Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

ODWOŁANA TRANSATLANTYCKA KONFERENCJA: Implementacja rozwiązań prośrodowiskowych i proinnowacyjnych na etapie realizacji umów w sprawach zamówień publicznych

18.03.2020

Autorzy:
Katarzyna Kuźma
Dr Wojciech Hartung

W związku z sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 organizatorzy wydarzenia podjęli decyzję o przeniesieniu terminu konferencji. Nowy termin konferencji planowany jest na 30 września i zostanie potwierdzony wkrótce.


18 marca 2020 roku w Warszawie odbędzie się "TRANSATLANTYCKA KONFERENCJA: Implementacja rozwiązań prośrodowiskowych i proinnowacyjnych na etapie realizacji umów w sprawach zamówień publicznych" organizowana przez Stowarzyszenie ,,Pro Silesia’’ Biznes-Nauka-Samorząd, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet George’a Waszyngtona w Waszyngtonie oraz Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych.

Podczas konferencji, Katarzyna Kuźma, szef zespołu prawa zamówień publicznych w DZP oraz wiceprezes Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych wygłosi referat wprowadzający pt. „Realizacja umów w sprawach zamówień publicznych w kontekście zamówień prośrodowiskowych i proinnowacyjnych w ustawie z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych”, natomiast dr Wojciech Hartung, ekspert z zespołu prawa zamówień publicznych DZP oraz członek Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych, weźmie udział w debacie „Promocja aspektów prośrodowiskowych i proinnowacyjnych na etapie realizacji umów w sprawach zamówień publicznych”

Konferencja poświęcona będzie praktycznym aspektom związanym z wykonywaniem umów w sprawach zamówień publicznych oraz rozwiązywaniem sporów powstających na tle tychże umów w aspekcie realizacji celów prośrodowiskowych oraz proinnowacyjnych i skierowana jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, związków tychże jednostek, organów administracji publicznej, radców prawnych oraz adwokatów zajmujących się problematyką zamówień publicznych, jak również przedstawicieli środowiska naukowego, przedstawicieli zamawiających i wykonawców.

Partnerem wydarzenia jest Tauron Polska Energia, a patronat nad konferencją objęła Fundacja Fulbright Polska. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele instytucji publicznych, a także polscy i zagraniczni eksperci w zakresie zamówień publicznych. Szczegółowy program spotkania znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu.

Termin: 18 marca 2020 r. godz. 10:00 - 17:00 
Miejsce: Uniwersytet Warszawski, Collegium Iuridicum II, Aula A. 2., Wydział Prawa i Administracji, (ul.Lipowa 4)
RSVP: do 11 marca, E: aleksandra.kuraszkiewicz@dzp.pl lub rejestracja@prosilesia.pl.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne w języku angielskim. Liczba miejsc ograniczona.

Bądź na bieżąco z DZP