Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Masters&Robots 2020: Technology and Humanity

23.09.2020

Autorzy:
Dr Aleksandra Auleytner

23 września 2020 r. zapraszamy na konferencję Masters&Robots, podczas której odbędzie się Round Table, którego partnerem strategicznym jest Microsoft. Eksperci biorący udział w rozmowie pochylą się nad tematem obszarów, w których sztuczna inteligencja może wspierać produktywność własną i instytucjonalną. W dyskusji wezmą udział między innymi: Aleksandra Auleytner, Partner i Szef w Praktyce IP & TMT, Aleksandra Przegalińska z Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, Konrad Maj - kierownik Centrum Innowacji Społecznych i Technologicznych HumanTech, Daniel Hulme – CEO Satalia oraz Barbara Michalska i Paweł Wróbel z Microsoft. Dyskusję „How AI could increase your productivity at work?” będzie moderowała Jowita Michalska - CEO w Digital University.

Uczestnicy dyskusji omówią przykłady obecnego zastosowania sztucznej inteligencji w życiu codziennym. Podadzą wskazówki, które umożliwią organizację czasu pracy i pogodzenie wszystkich obowiązków poprzez pełne wykorzystanie swojej produktywności. Podpowiedzą, jak sprawdzić produktywność podwładnych pracujących zdalnie, a także jak przeprowadzić automatyzację procesów, które umożliwią tworzenie baz wiedzy, wpierających pracę.

Konferencja Masters&Robots, organizowana przez Digital University, to największa w Polsce konferencja technologiczna, podczas której wybitni specjaliści z branży dyskutują o sile technologii i jej działaniu na rzecz ludzkości, technologicznych i etycznych wyzwaniach biznesu, czy najbardziej pożądanych kompetencjach zawodowych. Tegoroczna edycja pod hasłem "Technology and Humanity", której partnerem jest DZP, odbędzie się w formule online w dniach 22-24 września. Gościem specjalnym Masters&Robots 2020 będzie Yuval Noah Harari - autor wielu bestsellerów, takich jak "Sapiens: od zwierząt do bogów", czy "Homo deus: krótka historia jutra".

Pełną agendę konferencji oraz informacje nt. rejestracji przeczytają Państwo na stronie wydarzenia.

Bądź na bieżąco z DZP