Naszymi klientami są wiodący przedsiębiorcy polscy i zagraniczni, w tym zarówno międzynarodowe korporacje (m.in. z krajów wskazanych na mapie), jak i podmioty z sektora MŚP. Obsługujemy liderów branż oraz najbardziej innowacyjne i najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa. Wielu z nich towarzyszyliśmy w ich pierwszych rynkowych sukcesach.

Wyróżnia nas umiejętność tworzenia głębokich relacji biznesowych z klientami. Rozumiemy specyfikę ich biznesu oraz szczególne warunki w jakich działają. Dzięki temu mamy możliwość zaoferować im najlepszą wiedzę i doświadczenie – nasz największy atut.

Istotnym elementem naszej pracy jest opieka nad klientem przez jednego z Partnerów kancelarii. Codzienna współpraca z klientem spoczywa w rękach prawnika – specjalisty w danej dziedzinie. W przypadkach wymagających bardziej złożonych rozwiązań tworzone są zespoły zadaniowe, które pracują nad rozwiązaniem interesujących klienta zagadnień.

Do grona naszych klientów należą inwestorzy działający m.in. w następujących branżach: budownictwo, energetyka i surowce naturalne, instytucje finansowe, nieruchomości, sieci handlowe i towary konsumpcyjne, sektor farmaceutyczny i służba zdrowia, sektor publiczny, technologie, media i telekomunikacja oraz transport.