Czy mój innowacyjny projekt ma przyszłość?

DZP Future.

Jak możemy pomóc?

Kluczowym aspektem rozwoju biznesu jest pozyskiwanie funduszy i technologii, czyli inwestorów, którzy mogą to zapewnić.

Ludzie, którzy tworzą DZP FUTURE, utrzymują bieżące kontakty z inwestorami z Polski i zagranicy, znają realia rynku start-upów, mają potencjał i możliwości pozyskiwania perspektywicznych projektów poszukujących wsparcia inwestycyjnego.

Jedną z takich osób w naszym zespole jest dr Małgorzata Wilińska, mająca unikalne doświadczenie na rynku usług B+R. Dotychczas przeprowadziła ok. 60 projektów mających na celu identyfikację wyników badań naukowych i prac rozwojowych. Jest współzałożycielką studiów Zarządzanie Transferem Technologii (B+R) na SGH.

W ramach DZP FUTURE budujemy relacje inwestorskie i negocjujemy warunki komercjalizacji badań naukowych, pozyskania finansowania i rozwiązań technologicznych. Dzięki temu stwarzamy unikalną możliwość zbudowania długofalowej współpracy przedsiębiorców z inwestorami.

artykuły powiązane

DZP wspiera polski startup, twórców Base, przełomowej technologii CRM

DZP doradza | 10.09.2018

Zendesk, technologiczny gigant, sfinalizował transakcję zakupu polskiego startupu Future Simple.

cały tekst

Prosta spółka akcyjna – nowa spółka dla innowacyjnego biznesu

Konferencja | 29.11.2017

Zapraszamy na konferencję pt. "Prosta spółka akcyjna". W spotkaniu weźmie udział Michał Przychoda, który jest członkiem Zespołu opracowującego rekomendacje dla tego projektu.

cały tekst

Warsztaty "DZP ITEO Knowledge Session"

Konferencja | 29.06.2017

29 czerwca zapraszamy na warsztaty "DZP ITEO Knowledge Session", organizowane w ramach projektu DZP Future. Nasi eksperci opowiedzą o kluczowych aspektach prawnych rozwoju biznesu.

cały tekst

DZP i Microsoft: Wsparcie dla start-upów medycznych

Aktualność | 21.10.2016

20 października 2016 r. nasza kancelaria podpisała porozumienie z firmą Microsoft. Celem naszej współpracy jest zapewnienie kompleksowego wsparcia start-upom z sektora ochrony zdrowia.

cały tekst

DZP | EKG 2016 | Kolejna udana edycja już za nami

Aktualność | 30.05.2016

Tegoroczna edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach była dla DZP bardzo satysfakcjonująca. Ponownie mieliśmy okazję współtworzyć wydarzenie istotne dla rozwoju polskiej gospodarki.

cały tekst

DZP FUTURE MedTech - kolejne spotkanie ze start-upami

Aktualność | 06.05.2016

5 czerwca w ramach projektu DZP Future odbyła się kolejna seria spotkań polskich start-upów z inwestorem - tym razem pod hasłem "MedTech" (przedsiębiorcy z branży medycznej i technologii medycznych).

cały tekst

Spotkania polskich start-upów z zagranicznymi inwestorami

Aktualność | 20.11.2015

Zakończyła się dwudniowa seria spotkań polskich start-upów z przedstawicielem inwestorów brytyjskich, niemieckich i amerykańskich, które odbyły się w warszawskiej siedzibie naszej kancelarii.

cały tekst