W ramach specjalizacji zapewniamy instytucjom finansowym pełny zakres usług. Doradzamy w zakresie transakcji:

  • finansowania i restrukturyzacji zadłużeń,
  • finansowania projektów municypalnych,
  • doradztwa regulacyjnego i korporacyjnego,
  • dokapitalizowań,
  • restrukturyzacji finansowych grup kapitałowych i związanych z nimi aspektów zmiany kontroli,
  • transakcji nabycia/sprzedaży aktywów finansowych.

Prawnicy zajmujący się fuzjami i przejęciami w sektorze instytucji finansowych należą do najbardziej doświadczonych na polskim rynku. Byliśmy zaangażowani w obsługę kilkudziesięciu transakcji typu M&A w sektorze instytucji finansowych, w tym w największe operacje tego rodzaju w Polsce.

Prawnicy:

Zofia Bielecka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dr Maciej Goszczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piotr Jackowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tomasz Kalicki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Elżbieta Lech Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Strzęboszewski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.