Reprezentujemy korporacje, władze i przedsiębiorstwa państwowe zarówno w postępowaniach przed arbitrażem instytucjonalnym, jak i prowadzonych na zasadzie ad hoc.

DZP występuje m.in. jako pełnomocnik w sprawach inwestycyjnych przed Trybunałami Arbitrażowymi w Zurychu, Brukseli i Paryżu. Działamy też jako pełnomocnik w krajowych i międzynarodowych sporach korporacyjnych, m.in. przed Trybunałami w Wiedniu i Paryżu na podstawie różnych regulaminów (ICC, UNCITRAL). Wielu członków Praktyki Postępowań Spornych jest też uznanymi arbitrami, tak w krajowych jak i międzynarodowych Trybunałach (np. Paryż, Wiedeń).

Nasze usługi obejmują m.in. prowadzenie:

  • krajowych postępowań arbitrażowych,
  • międzynarodowego arbitrażu handlowego,
  • międzynarodowego traktatowego arbitrażu inwestycyjnego.

Prawnicy:

Antoni Dynowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rafał Karbowniczek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dr Bartosz Karolczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Maciej Orkusz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tadeusz Piątek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dr Joanna Schubel Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Stecyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacek Stokłosa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łukasz Wojdalski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.