Z przyjemnością informujemy, iż z początkiem tego miesiąca nasz zespół powiększył się o  kolejnego prawnika. Dołączył do nas Marcin Pieklak, który jest Państwu znany m.in. z ostatniej konferencji poświęconej podsumowaniu ustawy refundacyjnej.

Marcin w dotychczasowej karierze zawodowej, pracując w Departamencie Polityki Lekowej i  Farmacji doradzał Ministrowi Zdrowia w zakresie szeroko pojętej refundacji, finansowania świadczeń gwarantowanych oraz postępowań przetargowych. Wcześniej natomiast tworzył praktykę związaną z obrotem środkami spożywczymi w powstającym Departamencie Żywności Prozdrowotnej Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Biorąc pod uwagę jego doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych i sądowo-administracyjnych Marcin będzie bez wątpienia wiodącą postacią w obu dziedzinach.

To co cechuje naszego nowego kolegę to przede wszystkim chęć rozwoju i  zdobywania nowych umiejętności dlatego też zapraszamy do lektury jego publikacji, a także udziału w organizowanych przez nasz zespół szkoleniach z zakresu postępowania refundacyjnego.

prof. Marcin Matczak

prof. Marcin Matczak
Radca Prawny, Partner

marcin.matczak@dzp.pl

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *