Wszystkich przedstawicieli branży farmaceutycznej zachęcamy do udziału w konferencji pt. „Pharmacovigilance i planowane zmiany w prawie farmaceutycznym”. Konferencja odbędzie się 11 czerwca 2013 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie. Kancelaria DZP jest organizatorem tego wydarzenia, a swój udział w gronie prelegentów potwierdzili przedstawiciele administracji publicznej na czele z Prezesem Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Panem Grzegorzem Cessakiem.

W czasie konferencji nasi prelegenci zapoznają uczestników ze zmianami, jakie mają być wprowadzone do ustawy Prawo farmaceutyczne w tym roku oraz z wynikającymi z tych zmian konsekwencjami dla całego przemysłu farmaceutycznego:

  • zagadnieniami związanymi z nadzorem nad bezpieczeństwem farmakoterapii,
  • nowymi zadaniami wynikającymi z Dyrektywy 2010/84/EU,
  • planowanymi zmianami obowiązków podmiotów odpowiedzialnych,
  • założeniami Dyrektywy 2011/62/EU i wynikającymi z niej obowiązkami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 5 czerwca na adres izabela.zdunowska@dzp.pl. Udział w seminarium możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia przez organizatorów. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie oraz selekcji zgłoszeń.

Szczegóły oraz program znajdą Państwo na stronie www.dzp.pl

Michał Tracz

Michał Tracz


michal.tracz@dzp.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *