Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od uruchomienia tego bloga w marcu 2010 r. zanotowaliśmy już ok. 15 000 odwiedzin. W tym czasie grono autorów powiększyło się do 14 osób, które opublikowały łącznie prawie 100 tekstów.

Nasz blog wszedł w fazę, w której zaczyna funkcjonować jako branżowe (i nie tylko) forum wymiany myśli. Codziennie dostajemy listy, pytania i sugestie od czytelników. Przyrasta też liczba komentarzy dotyczących konkretnych wypowiedzi, do czego zawsze namawialiśmy użytkowników bloga. Bardzo cieszymy się z tego, że publikacje na naszym blogu są oceniane w rozmowach z nami jako interesujące i pomocne. Dyskusje i przypadki naszych Klientów inspirują na ciągle do podejmowania nowych tematów. Czujemy się zaszczyceni, że wiedzą z naszego bloga posiłkują się również koledzy z innych kancelarii prawniczych – statystyki wskazują, że w czytelnictwie przodują tak renomowane firmy jak m.in. Salans, Baker & McKenzie, Wierzbowski Eversheds, Wardyński i Wspólnicy, Bird & Bird i inne.

Raz jeszcze wszystkich serdecznie i nieustannie zapraszamy do komentowania, zadawania pytań i przedstawiania inspirujących zagadnień!

Oskar Luty

Oskar Luty


oskar.luty@dzp.pl

Marcin Flak

Marcin Flak


marcin.flak@dzp.pl

prof. Marcin Matczak

prof. Marcin Matczak
Radca Prawny, Partner

marcin.matczak@dzp.pl

Jeden komentarz

  1. Panowie (oraz Panie), bardzo serdecznie Wam gratuluję! Wyznaczacie nową ścieżkę w komunikacji, za którą pójdą inni. Zawsze warto być pierwszym 🙂

    Rafał

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *