Miło nam poinformować, że kancelaria Domański Zakrzewski Palinka została zaproszona do udziału w X edycji międzynarodowej konferencji IdentiPlast. W tym roku konferencja IdentiPlast organizowana jest pod hasłem Zero plastics to landfill – how to reach the goal i będzie odbywała się w Warszawie, w Hotelu Sheraton, w dniach 6 i 7 listopada 2012 roku. Honorowy patronat nad konferencją objęło Ministerstwo Gospodarki i Ministerstwo Środowiska. Konferencja będzie stanowić dobrą okazję do wymiany poglądów i informacji dotyczących najnowszych trendów w zakresie technologii zbierania, sortowania, odzysku i recyklingu odpadów plastikowych, praktycznych aspektów stosowania hierarchii postępowania z odpadami w przypadku odpadów plastikowych czy wreszcie omówienia spodziewanych zmian w zakresie polskich przepisów regulujących gospodarkę odpadami.

Prelegentami podczas konferencji będą zarówno przedstawiciele branży, jak i przedstawiciele administracji publicznej, z przedstawicielami Komisji Europejskiej włącznie.

Pierwszego dnia konferencji Daniel Chojnacki, Counsel w naszej kancelarii, przedstawi najważniejsze zagadnienia związane z wdrażaniem nowych regulacji w zakresie gospodarowania odpadami komunalnymi.

Bliższe informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na stronie: https://www.plasticseurope.org/identiplast-2012.aspx

Katarzyna Kuźma

Katarzyna Kuźma
Radca Prawny, Partner

katarzyna.kuzma@dzp.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *