Miło nam jest poinformować, że nasza kancelaria została oficjalnym partnerem szesnastej edycji Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, który odbędzie się w dniach 19-20 listopada br. w Poznaniu. W czasie kongresu Marcin Krakowiak i Katarzyna Kuźma, nasi eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, wystąpią z prelekcjami dotyczącymi m.in. wdrożenia partnerstwa publiczno-prywatnego w inwestycjach wodno-kanalizacyjnych oraz organizacji przetargów na odbiór / odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych.

ENVICON jest obecnie największym kongresem w Polsce poświęconym ochronie środowiska. Wydarzenie to poprzedza Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO. Kongres to sprawdzone forum, w którym udział biorą najważniejsi reprezentanci administracji rządowej i samorządowej, przedstawiciele polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, eksperci w dziedzinach gospodarki odpadami i gospodarki wodno-ściekowej.

W imieniu organizatorów, firmy Abrys, serdecznie zapraszamy wszystkich naszych czytelników do udziału w tym wydarzeniu. Więcej szczegółów na temat Kongresu, program i formularz zgłoszeniowy, znajdą Państwo na stronie: https://www.envicon.abrys.pl/

Katarzyna Kuźma

Katarzyna Kuźma
Radca Prawny, Partner

katarzyna.kuzma@dzp.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *