Szanowni Państwo,

w imieniu wszystkich autorów niniejszego bloga, jak również w swoim własnym składam Państwu najserdeczniejsze życzenia spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Korzystając z okazji, dziękujemy Państwu za regularne odwiedzanie naszego bloga. Liczba naszych czytelników stale rośnie, z czego się bardzo cieszymy. Cieszą nas również i motywują do dalszej pracy kierowane pod naszym adresem słowa uznania i zainteresowania tematyką poruszaną na blogu, ale także ciekawe polemiki merytoryczne, które udało nam się sprowokować naszymi tekstami.

Mamy zatem nadzieję, i tego życzymy sobie sami, iż w nadchodzącym roku będziemy nadal znajdowali pomysły na interesujące Państwa tematy, jak również czas na pisanie :).

Koniec roku jest czasem podsumowań, ja również pozwolę sobie zatem na małą refleksję i serdeczne podziękowania, które kieruję do osób szczególnie w tym roku zaangażowanych w prace nad naszym blogiem: Karoliny Szymczak, Daniela Chojnackiego, Przemka Zdrajkowskiego, Kasi Maćkowskiej i Wojtka Hartunga oraz Magdy Kowalskiej, Magdy Kłębukowskiej i Kasi Nocoń, które czuwają nad stroną techniczną przedsięwzięcia.

Katarzyna Kuźma

Katarzyna Kuźma

Katarzyna Kuźma
Radca Prawny, Partner

katarzyna.kuzma@dzp.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *