Relacja z VI edycji Forum of Biomass & Waste

„Energię z biomasy należy wytwarzać w kogeneracji, bo marnowanie potencjału ciepła jest marnowaniem zasobów, a w przyszłości chcemy dążyć do zasobooszczędnej gospodarki”– to główny wniosek z VI edycji Forum of Biomass & Waste, które odbyło się w dniach 9-10 marca w Krakowie. Kancelaria DZP była Partnerem Prawnym wydarzenia. W spotkaniu udział wziął Daniel Chojnacki, Counsel w Praktyce Infrastruktury i Energetyki, który moderował debatę pt. „Otoczenie regulacyjne dla sektorów związanych z energetyczną biomasą oraz energią z odpadów lub paliw alternatywnych„.

W trakcie dwudniowego spotkania przedstawiciele świata biznesu, polityki i nauki dyskutowali na temat przyszłości sektora biomasowego i podmiotów związanych z branżą WTE. W spotkania przedstawiciele rynku biomasowego wymienili się nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniami dotyczącymi najnowszych osiągnięć związanych z wykorzystaniem biomasy i odpadów na cele energetyczne.

Pełną relację z wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: http://cbepolska.pl/pl/vi-forum-of-biomass-and-waste.html

Tymon Grabarczyk

Tymon Grabarczyk
Prawnik, Associate

tymon.grabarczyk@dzp.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *