Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w seminarium pt. „Nowelizacja ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach – wyzwania dla samorządów. Organizacja systemu. Odbiór odpadów„, które odbędzie się 25 lipca w Centrum Konferencyjnym DAGO, piętro 2, Rondo ONZ 1 w Warszawie. Seminarium jest kolejnym z cyklu spotkań przeznaczonych dla władz i podmiotów samorządowych. Celem najbliższego będzie wymiana poglądów i doświadczeń dotyczących nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Zależy nam, aby spotkanie miało charakter interaktywny i dało możliwość wymiany poglądów, wobec czego oprócz ekspertów prawnych z kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, zaprosiliśmy gościa specjalnego Pana Jordi Salvany z firmy FB Serwis, S.A. (grupa Ferrovial), posiadającego ponad 20-letnie doświadczenie w sektorze gospodarki odpadami, które zdobył stojąc na czele Departamentu Odbioru Odpadów miasta Barcelony.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zgłoszenia prosimy wysyłać do 17 lipca na adres konferencje@dzp.pl.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie. Wszystkie informacje dotyczące spotkania są dostępne także na stronie www.dzp.pl/konferencje

Program seminarium – PDF

Katarzyna Kuźma

Katarzyna Kuźma
Radca Prawny, Partner

katarzyna.kuzma@dzp.pl

Tagi

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *