W dniach 13-14 października w Poznaniu odbędzie się XVIII edycja Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON. W czasie spotkania, 13 października, Katarzyna Kuźma i Daniel Chojnacki, eksperci z Praktyki Infrastruktury i Energetyki kancelarii DZP, wystąpią z prelekcjami: „Rewolucja odpadowa w orzecznictwie KIO – wnioski praktyczne dla zamawiających i wykonawców” oraz „Mniej azotu i fosforu, czyli konieczność modernizacji blisko 300 oczyszczalni w najbliższych latach w związku z nowym rozporządzeniem Ministra Środowiska„.

ENVICON jest największym kongresem w Polsce poświęconym ochronie środowiska, który odbywa się podczas Targów POLEKO. Kongres to sprawdzone forum, w którym udział biorą najważniejsi reprezentanci administracji rządowej i samorządowej, przedstawiciele polskich i zagranicznych przedsiębiorstw eksperci w dziedzinach gospodarki odpadami i gospodarki wodno-ściekowej.

W tym roku mija 25 lat od zapoczątkowania gruntownej transformacji Polski, co stwarza doskonałą okazję do podsumowania osiągnięć także w dziedzinie ochrony środowiska. Jest to nie tylko szansa na podsumowanie dokonań, ale także wskazania zadań w kontekście nowego programu działań Unii Europejskiej w sektorze środowiska. W tym roku podczas Kongresu obok tematu oceny kolejnej fazy transformacji gospodarki odpadami, poruszone zostaną kwestie polskiej gospodarki wodno-ściekowej- jej diagnoza oraz kierunki a także problematyka innowacji w ochronie środowiska.

Więcej informacji nt. tego wydarzenia znajdą Państwo na stronie organizatora: https://www.envicon.abrys.pl

Katarzyna Kuźma

Katarzyna Kuźma
Radca Prawny, Partner

katarzyna.kuzma@dzp.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *