Double exposure of business woman and stock market graph

Częste i nagłe zmiany w prawie zmuszają organizacje do większej dbałości o spójność ich działań z obowiązującymi przepisami. Zapewnienie takiej harmonii jest jednak ogromnym wyzwaniem – i to zarówno dla zagranicznych, jak i polskich firm. Poszukują one zaawansowanych narzędzi, które ułatwią podejmowanie trafnych decyzji i zminimalizują ryzyko ich niezgodności z prawem. Coraz częściej korzystają też z usług compliance.

Weź udział w webinarium i dowiedz się m.in.:

  • do czego firmy potrzebują compliance?
  • czy compliance z chwilowej mody staje się koniecznością firm?
  • jak zachować spójność działań z regulacjami w obliczu zmieniających się przepisów?
  • jakie rozwiązania wspierają zarządzanie ryzykiem braku zgodności?
  • jak przedsiębiorcy mogą zdobyć zaufanie i uwagę inwestorów?

Dla kogo: Osoby zarządzające polskimi firmami oraz międzynarodowymi, Prezesi, Dyrektorzy Finansowi, Dyrektorzy Operacyjni, osoby zainteresowane tematyką compliance, redukcją ryzyka biznesowego i zwiększenia efektywności zgodności z przepisami.

Kiedy: 5 kwietnia  2017, godz. 10.00

Czas trwania: ok. 60 minut

Lokalizacja: Online

Zarejestruj się: Kliknij tutaj aby się zarejestrować

Prelegenci: Dyrektorzy Zarządzający TMF Poland: Patrycja Strzelecka i Mikołaj Pluciński oraz przedstawiciele kancelarii: Anna Partyka-Opiela, Senior Associate z Domański Zakrzewski Palinka i Danuta Pajewska, Partner z Wardyński i Wspólnicy, będą rozmawiać o dobrych praktykach związanych z zagadnieniami compliance. Podzielą się swoim doświadczeniem związanym z zapewnieniem zgodności w przedsiębiorstwach polskich i zagrodniczych oraz udzielą eksperckiego komentarza do najważniejszych nadchodzących zmian.

Krzysztof Krak

Krzysztof Krak


krzysztof.krak@dzp.pl

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *