Cloud Computing

Z nieskrywaną przyjemnością oddajemy w Państwa ręce naszą najnowszą publikację „Prawne aspekty usług chmurowych”. W formie krótkiego opracowania pokazujemy, jak wiele aspektów regulacyjnych wiąże się z nieustającym rozwojem usług chmurowych, który wciąż rodzi szereg wyzwań i problemów natury prawnej w bardzo wielu dziedzinach: od prawa telekomunikacyjnego, poprzez ochronę danych osobowych, prawo własności intelektualnej, a także szeroko pojętą problematykę compliance.

Niniejsze wydanie zostało opracowane przez interdyscyplinarny zespół, którego wiedza w dziedzinie usług teleinformatycznych oparta jest na doświadczeniu zdobytym w trakcie doradzania wiodącym firmom, głównie z branży IT i  telekomunikacyjnej. Autorami publikacji są eksperci z Praktyki IP & TMT: Aleksandra Auleytner, Wojciech Dziomdziora, Jakub Kubalski oraz Monika Gebel, z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć: Bartosz Marcinkowski i Sylwia Kuca, a także eksperci z Praktyki Life Sciences: Anna Partyka-Opiela i Piotr Najbuk.

Nasza publikacja oficjalnie zostanie zaprezentowana 26 listopada na zbliżającej się konferencji „Trusted Cloud Day”, organizowanej przez firmę Microsoft, ale już dziś zachęcamy Państwa do lektury!

dr Aleksandra Auleytner

dr Aleksandra Auleytner
Radca Prawny, Partner

aleksandra.auleytner@dzp.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *