O mobbingu na „Śniadaniu z prawem pracy” – tym razem w Poznaniu

Serdecznie zapraszam Państwa na poznańską edycję kolejnego „Śniadania z prawem pracy”, które odbędzie się już 15 marca w biurze kancelarii DZP w Poznaniu. Spotkanie będzie poświęcone tematyce mobbingu.

Wraz z moimi kolegami z Praktyki Prawa Pracy – Agatą Mierzwą i Łukaszem Górznym – opowiemy o praktycznych problemach z jakimi stykają się pracodawcy w związku z nałożonym na nich obowiązkiem przeciwdziałania mobbingowi.

Agata zaprezentuje najnowsze orzecznictwo sądowe, a wspólnie porozmawiamy o tym, jak pracodawca może zapobiegać mobbingowi. Natomiast Łukasz opowie o ochronie danych osobowych pracowników w kontekście mobbingu.

Ponieważ zawsze staramy się, aby w trakcie naszych spotkań przybliżać uczestnikom także zagadnienia poza prawne, po raz kolejny zaprosiliśmy do udziału zewnętrznego eksperta. Tym razem będzie to Piotr Ciacek, coach, Dyrektor Zespołów Badawczych firmy Millward Brown. Piotr zaprezentuje bardzo ciekawy temat wychwytywania zjawisk potencjalnie mobbingowych w badaniach satysfakcji i lojalności pracowników.

Szczegółowy program spotkania znajdą Państwo w zaproszeniu.

Na koniec przypominam, że zgłoszenia wysyłać można na adres paulina.stepka@dzp.pl jeszcze tylko do 11 marca.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Filip Sodulski

Filip Sodulski


filip.sodulski@dzp.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *