Agata Mierzwa dołącza do grona Partnerów

Bardzo miło mi poinformować, że do grona Partnerów kancelarii DZP dołączyła Agata Mierzwa, redaktorka naszego bloga.

Agata jest członkiem zespołu prawa pracy DZP od wielu lat. Pracuje w naszym warszawskim biurze, kierując zespołem doświadczonych prawników. Jest adwokatem, mającym bogate doświadczenie w szeroko rozumianym prawie pracy. Doradza naszym klientom zarówno w bieżących problemach pracowniczych, jak i w zaawansowanych projektach HR. Agata aktywnie reprezentuje też pracodawców w sporach sądowych m.in. z zakresu ustalenia istnienia stosunku pracy, nadgodzin, dyskryminacji czy mobbingu. Jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie i Stowarzyszenia Prawa Pracy.

Agata Mierzwa:

Od kilkunastu lat doradzam klientom w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Wraz z zespołem bierzemy aktywny udział w procesach negocjacyjnych ze związkami zawodowymi, restrukturyzacjach zatrudnienia, czy modelowaniu optymalnych systemów wynagradzania.

Dobrze wiem, jak sensytywną dziedziną jest prawo pracy, dlatego zawsze staram się najpierw dobrze poznać klienta i jego potrzeby, z największą uwagą traktując nawet najmniejsze zlecenia. Moim konikiem jest prawo antydyskryminacyjne, stąd sporą część praktyki stanowią sprawy i spory z tego zakresu.

Agato, serdeczne gratulacje!

Bogusław Kapłon

Bogusław Kapłon
Radca Prawny, Partner

boguslaw.kaplon@dzp.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *