Life Sciences Law Blog prowadzony przez prawników z Praktyki Parwa Farmaceutycznego bierze udział w konkursie „Blog Roku 2012” w kategorii „Blogi Firmowe i Profesjonalne”. Dziś o 15.00 ruszył 2. etap konkursu, czyli smsowe głosowanie – nominowanie blogów do kolejnego etapu – oceny przez Kapitułę Konkursu. Do 3. etapu przejdą blogi, które otrzymają największą liczbę głosów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego siostrzanego bloga, czytania i komentowania. Jeżeli zaś stwierdzicie, że tematy poruszane przez naszych kolegów są interesujące, zagłosujcie wysyłając sms na numer 7122, w treści podając numer B00202.

Dochód z głosowania sms zostanie przekazany na integracyjno – rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych.

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. W treści sms nie wstawiamy spacji. W ramach Konkursu możliwe jest głosowanie wyłącznie poprzez wysłanie smsa z numerów należących do operatorów telefonicznych działających na terenie Polski: T-mobile, Plus, Orange i Play. Koszt smsowego głosu to 1,23 PLN brutto (z VAT).

Konkurs organizowany jest już po raz ósmy i polega na wybraniu 14 zwycięskich blogów – 10 Najlepszych Blogów 2012 roku w 10 kategoriach tematycznych, Bloga Blogerów oraz Bloga Roku 2012 i 2 Wyróżnień Głównych. Wyboru dokonacie bezpośrednio Wy sami – w głosowaniu oraz specjalne Jury w skład którego weszły osobowości ze świata kultury i mediów.

Zasady i Regulamin Konkursu są dostępne na stronie organizatora – https://www.blogroku.pl/2012/zasady/zasady.html

Liczymy na Wasze głosy w konkursie Blog Roku 2012 !
Liczymy na Wasze głosy w konkursie Blog Roku 2012 !

 

Łukasz Kuczkowski

Łukasz Kuczkowski


lukasz.kuczkowski@dzp.pl

Jeden komentarz

  1. kibicuje

    Życzę powodzenia.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *