baner_750x100_10-12-2015

Już 10 grudnia zapraszamy Państwa na konferencję „Finansowanie świadczeń zdrowotnych i refundacja leków – diagnoza potrzeb priorytetowych”, którą nasz zespół organizuje wspólnie z firmą Sequence. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do dyskusji o priorytetach w zakresie ochrony zdrowia w Polsce.

Zależy nam, aby w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele strony rządowej, jak i pozostali interesariusze – w tym przedstawiciele pacjentów, lekarzy, świadczeniodawców, a także przemysłu. Swój udział potwierdzili Konstanty Radziwiłł, Minister Zdrowia oraz Krzysztof Łanda, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie. Zapraszamy od godz. 9.00, wtedy zacznie się rejestracja uczestników. Merytoryczna część konferencji rozpocznie się o godz. 9.30.

Na bieżąco będziemy także uaktualniać naszą stronę internetową, dodając informacje o prelegentach i tematach. Zachęcamy do śledzenia www.dzp.pl.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do 8 grudnia na adres life.sciences@dzp.pl. Udział w konferencji jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

prof. Marcin Matczak

prof. Marcin Matczak
Radca Prawny, Partner

marcin.matczak@dzp.pl

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *