Life Sciences Law Blog prowadzony przez prawników z Praktyki Prawa Farmaceutycznego bierze udział w konkursie „Blog Roku 2012” w kategorii „Blogi Firmowe i Profesjonalne”. Wczoraj o 15.00 ruszył 2. etap konkursu, czyli smsowe głosowanie – nominowanie blogów do kolejnego etapu – oceny przez Kapitułę Konkursu. Do 3. etapu przejdą blogi, które otrzymają największą liczbę głosów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego siostrzanego bloga, czytania i komentowania. Jeżeli zaś stwierdzicie, że tematy poruszane przez naszych kolegów są interesujące, zagłosujcie wysyłając sms na numer 7122, w treści podając numer B00202.

Dochód z głosowania sms zostanie przekazany na integracyjno – rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych.

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. W treści sms nie wstawiamy spacji. W ramach Konkursu możliwe jest głosowanie wyłącznie poprzez wysłanie smsa z numerów należących do operatorów telefonicznych działających na terenie Polski: T-mobile, Plus, Orange i Play. Koszt smsowego głosu to 1,23 PLN brutto (z VAT).

Konkurs organizowany jest już po raz ósmy i polega na wybraniu 14 zwycięskich blogów – 10 Najlepszych Blogów 2012 roku w 10 kategoriach tematycznych, Bloga Blogerów oraz Bloga Roku 2012 i 2 Wyróżnień Głównych. Wyboru dokonacie bezpośrednio Wy sami – w głosowaniu oraz specjalne Jury w skład którego weszły osobowości ze świata kultury i mediów.

Zasady i Regulamin Konkursu są dostępne na stronie organizatora – https://www.blogroku.pl

Joanna Wierzejska

Joanna Wierzejska
Doradca Podatkowy, Tax Partner

joanna.wierzejska@dzp.pl

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *