Miło nam jest zakomunikować Państwu, iż nasz zespół znalazł się w gronie laureatów VIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych. DGP przyznawało wyróżnienia w 3 kategoriach – najskuteczniejsza firma doradztwa podatkowego, najlepsza firma oraz najlepszy doradca podatkowy.

W kategorii firm średnich zostaliśmy uznani jako najskuteczniejsza firma doradztwa podatkowego, natomiast w kategorii najlepszych firm zajęliśmy 3 miejsce. W pierwszej trójce najlepszych doradców podatkowych, w dziedzinie podatków dochodowych, znalazł się nasz kolega Krzysztof Dyba, Senior Tax Manager.

Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ honoruje pracę całego zespołu Praktyki. To tym większy sukces z uwagi na to, iż udało się go osiągnąć w niecałe 4 lata od powstania Praktyki Podatkowej w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka. Czołowe pozycje rankingowe potwierdzają ugruntowaną pozycję kancelarii na rynku usług doradztwa podatkowego, a sukces ten jest wynikiem współpracy oraz zaangażowania wszystkich członków zespołu nakierunkowanego na skuteczność i rozwiązywanie problemów naszych klientów.

Za ten wyjątkowy sukces dziękujemy przede wszystkim naszym klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem powierzając nam swoje najbardziej skomplikowane sprawy.

Joanna Wierzejska

Joanna Wierzejska
Doradca Podatkowy, Tax Partner

joanna.wierzejska@dzp.pl

Artur Nowak

Artur Nowak
Radca Prawny, Partner

artur.nowak@dzp.pl

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *