Drodzy,

Jest nam niezmiernie miło otworzyć kolejną odsłonę bloga prawniczego naszej kancelarii – Blog Prawa Pracy.

Podobnie, jak nasze koleżanki i koledzy z zespołów farmaceutycznego, własności intelektualnej i podatkowego, chcemy tą drogą dzielić się z Wami  najciekawszymi informacjami  i ocenami dotyczącymi tworzenia prawa i jego stosowania na co dzień.

Blog Prawa Pracy skierowany jest nie tylko do naszych klientów, ale do wszystkich osób zainteresowanych problematyką pracowniczą. Chcemy dzielić się z Wami przede wszystkim wiedzą o sprawach, które nie są łatwo zauważalne (np. w mediach), a które są istotne i dla profesjonalistów zajmujących się kwestiami pracowniczymi, i dla samych pracowników. Przede wszystkim będziemy monitorować na bieżąco rozwój istotnych regulacji prawa pracy, już od etapu projektu. Będziemy prezentować ciekawe orzecznictwo, mające istotny wpływ na rozumienie prawa pracy. Będziemy obserwować działania administracji państwowej w zakresie tworzenia i stosowania prawa pracy. Będziemy informować o ciekawych inicjatywach central związkowych i organizacji pracodawców. I wreszcie – będziemy zamieszczać na blogu informacje i analizy, dotykające istotnych kwestii pracowniczych.

Mamy nadzieję, że forma i zawartość naszego bloga da Wam możliwość łatwego aktualizowania wiedzy i regulacjach pracowniczych oraz wymiany myśli w tym zakresie.

Bogusław Kapłon

Bogusław Kapłon
Radca Prawny, Partner

boguslaw.kaplon@dzp.pl

Jeden komentarz

  1. Drodzy Państwo!

    Gratuluję nowego, świetnie prowadzonego bloga! Jestem wiernym kibicem! 🙂

    Pozdrawiam i życzę powodzenia!
    Rafał
    http://www.e-MarketingPrawniczy.pl

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *