Seminarium pt. „Polskie kosmetyki podbijają Hiszpanię” – 6 marca 2019 r.

Zapraszamy na Seminarium pt. „Polskie kosmetyki podbijają Hiszpanię”, które odbędzie się 6 marca 2019 r. w siedzibie kancelarii DZP.

Wartość hiszpańskiego rynku kosmetyczno-perfumeryjnego i jego czołowe miejsce w Europie świadczą o opłacalności wprowadzania nowych produktów kosmetycznych i perfumeryjnych na rynek hiszpański. Słynie on między innymi z perfum i zapachów, kosmetyków kolorowych, produktów do pielęgnacji skóry, jak również produktów do włosów.

Tego rodzaju działalność wymaga jednak znajomości uwarunkowań prawnych i eksportowych, a także biznesowych realiów – w tym oczekiwań hiszpańskiego klienta oraz odpowiednich metod negocjacyjnych.

Podczas Seminarium nasi eksperci przybliżą Państwu specyfikę hiszpańskiego sektora kosmetyczno-perfumeryjnego oraz zwrócą uwagę na najważniejsze wyzwania prawne w tym zakresie. Ponadto omówione zostaną różnice kulturowe w relacjach z hiszpańskimi kontrahentami, co pomoże Państwu odnaleźć się w tamtejszej rzeczywistości biznesowej.

Prelegentami podczas Seminarium będą eksperci z Polski i Hiszpanii, specjalizujący się w zakresie obrotu produktami kosmetycznymi. Uczestnictwo w Seminarium jest bezpłatne. Zachęcamy do szybkiego zapisywania się, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej szczegółów, w tym harmonogram Seminarium: https://www.dzp.pl/konferencje/997-polskie-kosmetyki-podbijaja-hiszpanie  

Michał Tracz

Michał Tracz
Radca Prawny, Senior Associate

michal.tracz@dzp.pl

Jeden komentarz

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *