Kiedy i gdzie mogę poznać mojego doradcę?

Uczestniczymy w wielu konferencjach. Spotkajmy się tam.

Business and Law Circle 2022

22.06.2022

Autorzy:

Krzysztof A. Zakrzewski

Praktyka:

Prawo Spółek, Fuzje i Przejęcia

Specjalizacje:

Fuzje, przejęcia i restrukturyzacje

22 czerwca odbędzie się kolejna edycja spotkania Business and Law Circle organizowanego przez jedną z wiodących wiedeńskich kancelarii prawnych Schindler Attorneys. Całość rozpocznie się galą powitalną w Muzeum Albertina, podczas której głos zabiorą Karoline Edtstadler, Minister Federalny ds. UE i Konstytucji w Republice Austrii oraz Heinrich Schaller, Dyrektor Generalny Raiffeisenlandesbank w Oberösterreich. Z ramienia DZP w wydarzeniu weźmie udział Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający i szef Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć.

Krzysztof zabierze głos w panelu dyskusyjnym poświęconym transakcjom M&A, podczas którego omówi ich prawną perspektywę oraz przedstawi wyzwania, z jakimi przyjdzie się mierzyć prawnikom doradzającym w tej materii. Rozmowę poprowadzi Annette Pospich z kancelarii Noerr, a pozostałymi uczestnikami będą:

  • Eliana Catalano z kancelarii Bonelli Erede,
  • Ting Chen z kancelarii Cravath, Swaine & Moore,
  • Kate Romain z kancelarii Bredin Prat,
  • Maximillian Schiessl z kancelarii Hengeler Mueller.

Podczas wydarzenia odbędą się także panele dyskusyjne poświęcone rynkowi nieruchomości oraz zagadnieniom z obszaru private equity. Zaproszeni prelegenci podzielą się także doświadczeniami z zarządzania dużymi korporacjami prawniczymi. Więcej informacji oraz szczegółowy program są dostępne na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z DZP