Domański Zakrzewski Palinka

Konferencje

W dniach 27-28 września odbędzie się 4. edycja Kongresu HR Summit. Zaangazowalismy się w to wydarzenie podwójnie - jesteśmy jego Partnerem, a Agata Mierzwa z Praktyki Prawa Pracy, wystąpi z tematem "Wielki Brat patrzy - kontrola pracowników w zgodzie z prawem".

20 czerwca zapraszamy na jedno z kluczowych spotkań dedykowanych Dyrektorom Finansowym - Konferencję "CFO Excellence 2017". W ścieżce CFO Lidership Excellence, prezentację pt. "Zarządzanie ryzykiem, kryzysem oraz podejmowanie decyzji – trudna rola CFO w strukturze firmy", poprowadzi Anna Partyka-Opiela, nasza ekspertka od zagadnień compliance. 

23 maja w Hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie odbędzie się 10. edycja Kongresu Rynku FMCG. To jedno z kluczowych spotkań branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które gromadzi przedstawicieli rynku polskiego oraz podmioty działające na najważniejszych rynkach europejskich. Uczestnikami są przedstawiciele handlu i dystrybucji oraz producenci i dostawcy usług. 

W imieniu naszej kancelarii oraz firmy PEX PharmaSequence zapraszamy firmy i ich przedstawicieli odpowiedzialnych za pricing, market access i strategię refundacyjną, do udziału w kolejnym wydarzeniu poświęconym refundacji.

Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa Warsztaty Refundacyjne, które odbędą się 18 maja w godzinach 9:30-12:00 w Centrum Konferencyjnym Zielna w Warszawie (ul Zielna 37).

16 maja serdecznie zapraszamy prawników przedsiębiorstw na śniadanie biznesowe pt. "RODO - z perspektywy prawnika in-house". W siedzibie kancelarii DZP spotkają się z Państwem nasi eksperci na co dzień zajmujący się ochroną danych osobowych - Bartosz Marcinkowski, Sylwia Kuca, Michał Kluska i Agnieszka Kaczmarek. Zapraszamy Państwa na godz. 9.00 - wtedy zaczynamy rejestrację.

W dniach 10-12 maja odbędzie się IX Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach. Kongres jest trzydniowym cyklem debat i spotkań z udziałem 8000 gości z Polski, krajów europejskich oraz z Azji i Afryki. Podczas tego największego spotkania biznesowego w Europie Centralnej, w blisko 100 sesjach, bierze co roku udział kilkuset panelistów, a uczestnikami Kongresu są komisarze unijni, premierzy państw, przedstawiciele polskiego rządu oraz przedstawiciele biznesu z Polski i ze świata.