Czy rozwiążę najbardziej skomplikowane problemy?

Różnorodne praktyki. Jedna analiza. Twoje rozwiązanie.

Nieruchomości

Doradztwo związane z szeroko pojętym prawem nieruchomościowym stanowi jedną z kluczowych dziedzin działalności kancelarii Domański Zakrzewski Palinka. W ramach Praktyki rozwinęliśmy także doradztwo reprywatyzacyjne.

Znajomość praktyki rynkowej i wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z bogatą wiedzą merytoryczną, pozwalają nam na świadczenie usług doradczych, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa prawnego i jednocześnie są efektywne pod względem biznesowym. Nasze porady opierają się nie tylko na brzmieniu przepisów prawa, orzecznictwie sądowym i administracyjnym oraz piśmiennictwie prawniczym, ale również na wiedzy praktycznej. Zwracamy uwagę na ryzyka prawne związane z poszczególnymi działaniami oraz proponujemy rozwiązania, które pozwalają na ich minimalizację i jednoczesne osiągnięcie celów możliwie najbliższych oczekiwaniom i założeniom biznesowym naszych klientów.

Świadczymy usługi doradztwa we wszystkich rodzajach projektów związanych z nieruchomościami, na wszystkich ich etapach, co pozwala na uczestnictwo w najważniejszych transakcjach na polskim rynku nieruchomości. Do grona naszych klientów możemy zaliczyć największych deweloperów komercyjnych i mieszkaniowych, banki i instytucje finansowe, a także inwestorów i najemców działających na rynku nieruchomości komercyjnych (biurowych, handlowych i magazynowych) oraz mieszkaniowych.

Prawnicy Praktyki Nieruchomości pracują także w działających w kancelarii multidyscyplinarnych zespołach zajmujących się m.in. doradztwem dotyczącym projektów infrastrukturalnych, realizacją inwestycji w systemie partnerstwa publiczno-prywatnego, czy transakcjami typu M&A. Dzięki temu mamy pewność, że we wszystkich projektach usługi doradcze dotyczące prawa nieruchomościowego są świadczone przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

artykuły powiązane

Bądź na bieżąco z DZP