Czy rozwiążę najbardziej skomplikowane problemy?

Różnorodne praktyki. Jedna analiza. Twoje rozwiązanie.

Prawo Spółek, Fuzje i Przejęcia

Doradztwo z zakresu prawa spółek oraz fuzji i przejęć to jeden z najistotniejszych obszarów usług świadczonych przez kancelarię Domański Zakrzewski Palinka od momentu jej powstania w 1993 roku. Praktyka ta od wielu lat jest uznawana za jedną z najlepszych w Polsce, nie tylko przez naszych klientów, ale także przez krajowe i międzynarodowe publikacje specjalistyczne (Chambers & PartnersLegal 500IFLR1000) rekomendujące DZP jako ekspertów w dziedzinie fuzji i przejęć oraz doradztwa korporacyjnego.

40 uznanych na rynku i doświadczonych ekspertów pracuje pod kierunkiem 6 Partnerów przy wszelkiego rodzaju transakcjach, w tym przy innowacyjnych operacjach na skalę międzynarodową. Realizujemy transakcje różnego typu, w tymwykupy lewarowane, przejęcia menedżerskie, projekty typu joint ventures, reorganizacje i restrukturyzacje obejmujące zarówno łączenia, jak i podziały spółek, a także przejęcia w sektorach regulowanych.

Wyróżniamy się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, ale także bardzo dobrym rozumieniem istoty działalności biznesowej klientów. Dopasowujemy rozwiązania prawne, proponując rozwiązania, które pozwalają na osiągnięcie celów możliwie najbliższych pierwotnym oczekiwaniom i założeniom biznesowym naszych klientów, zapewniając im pełen komfort od strony prawnej. Kształtując struktury projektów oraz formułując dokumenty transakcyjne zabezpieczamy interesy naszych klientów, minimalizujemy ryzyko wystąpienia ewentualnych sporów.

Naszą wiedzę wspomagamy wyczuciem i znajomością rynku, które zyskaliśmy dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi podmiotami działającymi w różnych sektorach gospodarki, takimi jak: energetyka, bankowość i finanse, budownictwo i nieruchomości, handel detaliczny i FMCG, motoryzacja, telekomunikacja, media i wiele innych. Reprezentujemy instytucje finansowe, spółki prawa handlowego zarówno te notowane na giełdzie, jak i niepubliczne. Obsługujemy domy maklerskie, firmy inwestycyjne, fundusze private equity i venture capital, a także spółki Skarbu Państwa.

artykuły powiązane

Konferencja "Grupy Kapitałowe 2017"

14.11.2017 14-15 listopada odbędzie się konferencja "Grupy Kapitałowe 2017. Najlepsze praktyki nadzoru właścicielskiego i relacji między spółkami holdingu", podczas której wystąpi Robert Niczyporuk.

cały tekst

X Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2017

06.11.2017 6-7 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie, odbędzie się 10. edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2017. Nasza kancelaria ponownie jest Partnerem tego prestiżowego wydarzenia.

cały tekst

Next G - konferencja nowego pokolenia sukcesorów

19.10.2017 Nasi eksperci ponownie będą mieli możliwość opowiedzenia o swoich doświadczeniach sukcesorom – osobom, które obecnie przygotowują się do przejęcia zarządzania w firmach rodzinnych.

cały tekst

Puratos przejmuje kolejną firmę z branży piekarniczej

13.10.2017 Doradzaliśmy belgijskiej spółce Puratos przy transakcji nabycia przedsiębiorstwa należącego do Nutrico Group sp. z o.o. SKA. Byliśmy doradcą prawnym w zakresie wszelkich aspektów prawa polskiego.

cały tekst

Interpretacja ogólna MRiF dot. opodatkowania VAT

11.10.2017 6 października Minister Rozwoju i Finansów wydał interpretację ogólną dotyczącą opodatkowania podatkiem VAT członków zarządów spółek, działających na podstawie umów cywilnoprawnych.

cały tekst

Sprzedaż deweloperskiej spółki LC Corp SA

20.09.2017 Doradzaliśmy głównym akcjonariuszom deweloperskiej spółki LC Corp przy sprzedaży kontrolnego pakietu akcji. LC Corp jest firmą deweloperską realizującą inwestycje komercyjne i mieszkaniowe.

cały tekst

Inwestorzy chcą kupować ciekawe marki i koncepty napojowe

19.09.2017 Sektor napojów będzie się dalej konsolidował. Na rynku panuje duże rozdrobnienie przy dominacji kilku dużych graczy. Trudno jest więc utrzymać i tak niskie marże oraz walczyć o rynek.

cały tekst

Konsekwencje podatkowe korzystania z usług chmurowych

08.09.2017 Z cloud computingu korzysta już znaczna część polskich przedsiębiorców. Usługi te stają się coraz bardziej dostępne i często świadczone są przez podmioty zagraniczne (np. Microsoft czy Google).

cały tekst

27. Forum Ekonomiczne w Krynicy Zdrój

05.09.2017 W dniach 5-7 września w Krynicy Zdrój odbędzie się kolejna edycja Forum Ekonomicznego. Tak jak w latach ubiegłych, DZP jest Partnerem Forum oraz organizuje i współtworzy kilka paneli.

cały tekst

Co się dzieje z firmą po śmierci jej przedstawiciela

31.08.2017 Regulacje proponowane przez Min. Rozwoju mogą zapobiec likwidacji firm prowadzonych w formie jednoosobowej działalności w razie śmierci właściciela, o ile będą stosowane rozważnie.

cały tekst

5 prawników dołącza do grona Partnerów DZP

03.07.2017 Miło nam poinformować, że 1 lipca 2017 roku, 5 prawników od lat związanych z naszą kancelarią, dołączyło do grona Partnerów. Przemku, Aniu, Agato, Pawle i José Luis - gratulujemy!

cały tekst

Bartosz Marcinkowski doktorem prawa

30.06.2017 Miło nam poinformować, że 27 czerwca Bartosz Marcinkowski obronił pracę doktorską dot. administracyjnoprawnych zagadnień odpowiedniości poziomu ochrony danych osobowych.

cały tekst

Nokia i Infracapital wspólnie dostarczą Internet

26.06.2017 Doradzaliśmy spółce Infracapital przy wspólnym przedsięwzięciu z Nokia. Firmy wygrały przetarg dot. projektu budowy oraz obsługi sieci światłowodowych, które zapewnią dostęp do Internetu.

cały tekst

10. edycja Kongresu Rynku FMCG w Warszawie

23.05.2017 23 maja odbędzie się Kongres Rynku FMCG - kluczowe dla branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej spotkanie gromadzące przedstawicieli rynku polskiego oraz rynków europejskich.

cały tekst

Wielton przejmuje niemiecką Grupę Langendorf

23.05.2017 Doradzaliśmy Wielton SA, przy nabyciu łącznie 100% udziałów w niemieckiej spółce Langendorf GmbH. Grupa Langendorf jest producentem naczep i przyczep oraz pojazdów specjalistycznych.

cały tekst

DZP na EKG 2017 | Kolejna udana edycja już za nami

15.05.2017 Tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy był dla DZP bardzo satysfakcjonujący. Uczestniczyliśmy w wielu owocnych dyskusjach zarówno z panelistami, jak i uczestnikami Kongresu.

cały tekst

IX Europejski Kongres Gospodarczy 2017

10.05.2017 W dniach 10-12 maja odbędzie się IX Europejski Kongres Gospodarczy stanowiący trzydniowy cykl debat i spotkań z udziałem 8000 gości z Polski, krajów europejskich oraz z Azji i Afryki.

cały tekst

SBB Energy kupiło pakiet kontrolny ELMAX

18.04.2017 Doradzaliśmy SBB Energy przy nabyciu ponad 50% udziałów w kapitale zakładowym ELMAX oraz pomogliśmy określić warunki nabycia pozostałych udziałów, w kolejnych latach.

cały tekst

International Franchise Handbook - 2nd Edition

15.04.2017 31 countries and law firms provided input regarding the national franchise law in their respective country. The Poland overview of International Franchise Handbook was written by Marek Świątkowski.

cały tekst

Narodziny Firmy Rodzinnej - jak mądrze zaplanować sukcesję

13.04.2017 Polecamy "Narodziny Firmy Rodzinnej" - kompendium nt. firm rodzinnych i sukcesji. Autorami z DZP są: Piotr Andrzejczak, Grzegorz Sprawka, Jacek Stokłosa, Joanna Wierzejska oraz Jakub Wieszczeczyński.

cały tekst

Legal 500 EMEA 2017 rekomenduje DZP

13.04.2017 Ukazała się nowa edycja Legal 500 EMEA. DZP jest liderem w kategoriach: Public Law i Dispute Resolution, a jako Leading Individuals są wskazani: Julita Zimoch-Tuchołka, Paweł Grzejszczak i Rafał Hajduk.

cały tekst

IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

03.04.2017 W dniach 3-4 kwietnia odbędzie się IV Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych, pod hasłem "Dwa pokolenia - Dwa Światy". Jesteśmy Partnerem Merytorycznym tego wydarzenia.

cały tekst

Jak prowadzić firmę rodzinną w aktualnym otoczeniu prawnym?

31.03.2017 Dynamiczny rozwój gospodarczy ostatnich lat oraz zmieniające się otoczenie prawne przynosi wiele wyzwań dla firm rodzinnych. Zmiany te dotykają wszystkich gałęzi biznesu i prawa.

cały tekst

Chambers Global 2017 wyróżnia DZP

16.03.2017 Z przyjemnością informujemy, że w rankingu Chambers Global: The World's Leading Lawyers for Business kancelaria DZP oraz nasi eksperci zostali ponownie rekomendowani.

cały tekst

Algonquin sprzedał jeden z najlepszych hoteli 5* w Polsce

28.02.2017 Algonquin, paneuropejski inwestor i operator hotelowy, przy wsparciu DZP, sprzedał jeden z najlepszych i najbardziej dochodowych hoteli w Polsce - Sheraton Grand Kraków.

cały tekst

Nowelizacja KSH – obligatoryjna dematerializacja akcji

08.02.2017 27 stycznia br. MS opublikowało projekt ustawy o zmianie ustawy - Kodeks spółek handlowych oraz ustawy o europejskim zgrupowaniu interesów gospodarczych i spółce europejskiej.

cały tekst

Puratos kupił firmę Diamant od Grupy Werhahn

08.02.2017 Wspólnie z austriacką kancelarią Binder Grösswang i czeską Kinstellar doradzaliśmy belgijskiej Puratos Group NV przy kupnie od Grupy Werhahn 100% udziałów spółki Diamant.

cały tekst

Wspólnik mniejszościowy a wypłata dywidendy

03.02.2017 Szantaż korporacyjny mniejszościowych udziałowców może blokować rozwój firmy – przekonuje dr Marek Świątkowski, Partner w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć kancelarii DZP.

cały tekst

"Zakres odpowiedzialności spółki dominującej w Grupie Kapitałowej"

07.12.2016 W dniach 7-8 grudnia serdecznie zapraszamy Państwa na warsztaty "Zakres odpowiedzialności spółki dominującej w Grupie Kapitałowej", w których weźmie udział Robert Niczyporuk.

cały tekst

Jak kupić zagraniczną spółkę lub jej aktywa

29.10.2016 Nabycie zagranicznej spółki może wydawać się procesem niezmiernie skomplikowanym. Z jakimi trudnościami spotykają się na co dzień inwestorzy poszukujący nowych rynków?

cały tekst

FRSiH: Polskie firmy mięsne gotowe do przejęć zagranicznych

21.10.2016 Robert Niczyporuk podkreślił w debacie "Przemysł mięsny - kluczowe przewagi polskich producentów mięsa i wędlin", że polskie firmy z branży mięsnej gotowe są do akwizycji na zagranicznych rynkach.

cały tekst

FRSiH 2016: Konsolidacja branży mięsnej musi przyspieszyć

19.10.2016 Cała branża spożywcza, a szczególnie branża mięsna jest bardzo rozdrobniona. Ekonomiczne przesłanki przemawiają za tym, że branża powinna się skonsolidować - podkreślał Robert Niczyporuk.

cały tekst

SSE Holding przejmuje producenta materiałów wybuchowych

30.09.2016 Szwajcarski SSE Holding Ltd. przejął część cywilnych przedsiębiorstw należących do multikorporacji Orica Limited. Kupione zakłady znajdują się w Niemczech, Polsce, Czechach oraz na Słowacji.

cały tekst

Internet: dane osobowe będą lepiej chronione

27.09.2016 Chociaż unijne rozporządzenie o ochronie danych będzie obowiązywało w państwach Wspólnoty od 25 maja 2018 r., nie warto zwlekać z dostosowywaniem wewnętrznych regulacji do jego przepisów.

cały tekst

Projekt nowelizacji KK i innych ustaw - konfiskata rozszerzona

25.09.2016 Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało projekty ustaw zmieniających Kodeks karny oraz niektóre inne ustawy. Zmiany te dotyczą dwóch istotnych kwestii. Alert podatkowy

cały tekst

26. Forum Ekonomiczne w Krynicy Zrój

08.08.2016 W dniach 6-8 września w Krynicy Zdrój odbędzie się kolejna edycja Forum Ekonomicznego, tym razem pod hasłem "Europa w obliczu wyzwań – zjednoczeni czy podzieleni?".

cały tekst

DZP prowadzi precedensowe postępowanie restrukturyzacyjne

28.07.2016 Doradzamy WGE Development przy restrukturyzacji zobowiązań z 10 serii obligacji wobec ponad 120 obligatariuszy w precedensowym, przyspieszonym postępowaniu układowym.

cały tekst

Prosta spółka akcyjna – nasz prawniczy wynalazek

23.07.2016 Tworząc regulacje dotyczące nowego rodzaju spółki, warto czerpać ze sprawdzonych wzorców. Daje nam to szansę stworzenia spółki idealnej- pisze ekspert Michał Przychoda.

cały tekst

USP Zdrowie kupiło polsko-szwedzką Grupę Naturell

18.07.2016 Grupa USP Zdrowie przejęła 100% akcji Grupy Naturell. Byliśmy głównym doradcą i podmiotem koordynującym polsko-szwedzki zespół prawników, doradców podatkowych i finansowych.

cały tekst

Polish companies are willing and able to buy foreign companies

06.07.2016 Poland’s market economy has been developing rapidly over the last 30 years. Many Polish entrepreneurs have developed their businesses to grow from small initiatives to impressive sizes.

cały tekst

Arbitraż inwestycyjny wygrany przed sądem w Hadze

01.07.2016 Wraz z Prokuratorią Generalną Skarbu Państwa reprezentowaliśmy Rzeczpospolitą Polską przed Stałym Trybunałem Arbitrażowym w Hadze w sprawie z powództwa inwestorów norweskich.

cały tekst

Agro Security Forum AGROSEC 2016

09.06.2016 9 czerwca odbędzie się Agro Security Forum AGROSEC 2016. Temat przewodni Forum brzmi "Bezpieczeństwo sektora rolno-spożywczego bezpieczeństwem gospodarczym kraju".

cały tekst

IV Międzynarodowy Kongres Morski

08.06.2016 W dniach 8-10 czerwca w Szczecinie odbywać się będzie Międzynarodowy Kongres Morski, którego jesteśmy Partnerem Merytorycznym. W wydarzeniu wezmą udział nasi eksperci.

cały tekst

DZP | EKG 2016 | Kolejna udana edycja już za nami

30.05.2016 Tegoroczna edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach była dla DZP bardzo satysfakcjonująca. Ponownie mieliśmy okazję współtworzyć wydarzenie istotne dla rozwoju polskiej gospodarki.

cały tekst

Wrocławskie Seminarium dla sektora przemysłowego

24.05.2016 Zapraszamy 9 czerwca seminarium dla sektora przemysłowego. Nasi eksperci poruszą kwestię pozwoleń środowiskowych, awarii przemysłowych czy szkód w środowisku.

cały tekst

VIII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach

18.05.2016 W dniach 18-20 maja odbędzie się VIII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach, trzydniowy cykl debat i spotkań z udziałem gości z Polski, krajów Europy oraz z Azji i Afryki.

cały tekst

Polska firma IT kupiona przez amerykańskiego giganta

17.05.2016 Amerykański SeaChange International Inc., kupił DCC Labs, projektującą rozwiązania dla telewizji cyfrowej i internetowej. Doradzaliśmy DCC Labs oraz właścicielom spółki na wszystkich etapach transakcji.

cały tekst

Kancelarie prawne partnerem firm chemicznych

10.05.2016 Polski przemysł chemiczny ma duży potencjał i pewną przyszłość przed sobą. Jednak warunkiem, który musi spełnić, aby ta przyszłość stała się także rzeczywistością, jest zapewnienie sobie rozwoju i podniesienie innowacyjności.

cały tekst

Chambers Europe rekomenduje DZP i jej ekspertów w 16 specjalizacjach

26.04.2016 Ukazała się rozszerzona, czyli europejska, część rankingu Chambers and Partners. Uzupełnieniem opublikowanych w marcu wyników Global Guide, jest Europe Guide, gdzie zarówno kancelaria DZP, jak i nasi eksperci zostali ponownie wyróżnieni.

cały tekst

Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej

25.04.2016 W dniach 25-27 kwietnia odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej. Zapraszamy do udziału w warsztatach nt. sukcesji firm rodzinnych.

cały tekst

V Forum Przedsiębiorców "Przywództwo w biznesie"

21.04.2016 21 kwietnia odbędzie się Forum Przedsiębiorców, pod hasłem "Przywództwo w biznesie". Kancelaria DZP kolejny raz wspiera Forum, a Piotr Andrzejczak weźmie udział w dyskusji.

cały tekst

III Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych

18.04.2016 18 i 19 kwietnia odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowego Kongresu Firm Rodzinnych. Podobnie jak w ubiegłych latach, nasza kancelaria jest Partnerem Kongresu.

cały tekst

Legal 500 EMEA 2016 rekomenduje DZP

13.04.2016 Ukazała się nowa edycja publikacji i rankingu Legal 500 EMEA. DZP jest liderem w kategoriach: Public Law, Dispute Resolution i Insurance, a jako Leading Individuals zostali wskazani: Julita Zimoch-Tuchołka, i Paweł Grzejszczak.

cały tekst

Chambers Global 2016 wyróżnia DZP

18.03.2016 W opublikowanym 17 marca 2016 r. rankingu Chambers Global: The World's Leading Lawyers for Business DZP oraz nasi eksperci zostali ponownie rekomendowani. Jak co roku, kryteriami oceny były głównie zrealizowane projekty i profesjonalne podejście do klienta.

cały tekst

Co z zaliczkami na poczet dywidendy?

05.02.2016 Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością stoją przed decyzją o przeznaczeniu na corocznych zgromadzeniach osiągniętych zysków lub pokrycia poniesionych strat.

cały tekst

DZP liderem w transakcjach M&A w Polsce

18.01.2016 Mergermarket opublikowało coroczne zestawienie nt. działalności kancelarii na rynku M&A w 2015 r. Nasi eksperci doradzali przy aż 20 projektach o wartości pow. 5 mln USD, dzięki czemu zajęliśmy 1. miejsce w zestawieniu dla Polski. Suma wartości transakcji dała nam 3. miejsce.

cały tekst

Prawo w biznesie: Rachunek zastrzeżony ułatwi życie

18.12.2015 Aby zabezpieczyć interes konsorcjantów, lider otwiera rachunek tylko dla rozliczeń konsorcjum. W przypadku jego upadłości, odzyskanie środków z takiego konta to poważny problem.

cały tekst

DZP reprezentuje Bounty Brands przy pierwszej akwizycji w Polsce

24.11.2015 Pod koniec listopada południowoafrykańska spółka Bounty Brands, należąca do grupy Coast2Coast nabyła udziały Sonko sp. z o.o., wiodącego w Polsce producenta ryżu, kasz oraz wyrobów piekarniczych.

cały tekst

Właściciele firmy farmaceutycznej łączą się z liderem na rynku FMCG

23.10.2015 Grupa Maspex Wadowice kupiła udziały Sequoia sp. z o.o. sprzedawane przez mniejszościowego udziałowca - fundusz inwestycyjny Sorabot. Reprezentowaliśmy wspólników większościowych Sequoia.

cały tekst

DZP liderem w transakcjach fuzji i przejęć w Polsce

19.10.2015 Wg zestawienia Mergermarket, DZP zajęło pierwsze miejsce w Polsce w liczbie zamkniętych w tym roku transakcji (15), a pod względem wartości transakcji jesteśmy na miejscu drugim. Na poziomie regionalnym zajmujemy piąte miejsce w kategorii liczby transakcji.

cały tekst

Strategiczny alians MEDCOM i Mitsubishi Electric

15.10.2015 Podpisano umowę strategicznego partnerstwa między MEDCOM a Mitsubishi Electric (MELCO) w ramach której, MELCO kupi mniejszościowy pakiet (49%) udziałów w MEDCOM.

cały tekst

Ojciec nie może zarządzać z tylnego siedzenia

11.09.2015 Marek Świątkowski z kancelarii Domański Zakrzewski Palinka zaprosił na krynickie Forum Ekonomiczne młodych ludzi, którzy przejęli firmy od rodziców albo stworzyli kolejne, które współpracują z biznesem seniorów.

cały tekst

DZP na Forum Ekonomicznym w Krynicy

28.08.2015 Jak co roku kancelaria DZP jest Partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy. Weźmiemy udział w czterech panelach, na które już dziś serdecznie Państwa zapraszamy.

cały tekst

Sfinalizowaliśmy kolejne przejęcie dla Bauer Media

13.08.2015 Doradzaliśmy Grupie Bauer Media przy zakupie 100% udziałów w Mediasoft Polska sp. z o.o., spółce działającej pod nazwą Grupa eBroker, która dołączy do Grupy Interia.pl.

cały tekst

Brintons Carpets przejmuje polską fabrykę dywanów

04.08.2015 Reprezentowaliśmy Carlyle Group - światowy fundusz private equity, przy zakupie, przez kontrolowany przez niego podmiot - Brintons Carpets Limited, 98% akcji Fabryki Dywanów Agnella SA.

cały tekst

Bauer Media przejmuje największą porównywarkę ubezpieczeniową

03.08.2015 Doradzaliśmy Grupie Bauer Media przy zakupie 100% akcji spółki Rankomat.pl SA - właściciela największej w Polsce porównywarki specjalizującej się w ubezpieczeniach samochodowych.

cały tekst

Pureprofile przejmuje Sparc Media przy wsparciu DZP

31.07.2015 Kancelaria DZP doradzała Pureprofile, firmie badawczej działającej w obszarze marketingu online, przy nabyciu Sparc Media – międzynarodowej agencji reklamy online i Trading Desk.

cały tekst

Największa transakcja na rynku opieki zdrowotnej

23.07.2015 Nasza kancelaria doradzała panu Maciejowi Sadowskiemu, właścicielowi spółki Magodent posiadającej dwa szpitale onkologiczne, przy sprzedaży pakietu 80% udziałów na rzecz Grupy LUX MED.

cały tekst

DZP koordynuje trzyczęściową transakcję GSK i Novartis

26.05.2015 Doradzaliśmy GlaxoSmithKline przy przeprowadzeniu trzyczęściowej transakcji warunkowej z firmą Novartis AG, obejmującą środki ochrony zdrowia, szczepionki i leki onkologiczne.

cały tekst

Wielton przejmuje francuskiego potentata

22.05.2015 Doradzaliśmy spółce Wielton SA, największemu w Polsce i wiodącemu europejskiemu producentowi naczep i przyczep, przy zakupie 65,31% akcji lidera francuskiego rynku naczep, firmy Fruehauf.

cały tekst

TAKT i Multi Packaging Solutions łączą siły

18.05.2015 Doradzaliśmy amerykańskiej spółce Multi Packaging Solutions przy zawarciu umowy współpracy strategicznej z TAKT sp. z o.o. Celem współpracy jest obsługa europejskiego rynku multimediów.

cały tekst

Legal 500 EMEA 2015 rekomenduje DZP

09.04.2015 Właśnie ukazała się nowa edycja rankingu Legal 500 EMEA. Jak co roku, zarówno poszczególne praktyki, jak i nasi eksperci, zostali wysoko ocenieni i rekomendowani.

cały tekst

Chambers Global 2015 wyróżnia DZP

12.03.2015 W opublikowanym właśnie rankingu Chambers Global: The World's Leading Lawyers for Business kancelaria DZP oraz nasi eksperci zostali ponownie rekomendowani.

cały tekst

Krzysztof Zakrzewski powołany w skład Rady Arbitrażowej Sądu Arbitrażowego przy KIG

19.12.2014 Informujemy, że 18 grudnia 2014 r. Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający naszej kancelarii, został powołany w skład Rady Arbitrażowej Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej na kadencję obejmującą lata 2015-2018.

cały tekst

Chambers Europe po raz kolejny rekomenduje DZP i jej ekspertów

25.04.2014 Wczoraj ukazała się rozszerzona wersja rankingu Chambers & Partners: Chambers Europe. Mamy przyjemność poinformować, że zarówno kancelaria DZP jak i nasi eksperci zostali rekomendowani w 7 kategoriach.

cały tekst

Krzysztof Zakrzewski wybrany do władz Polskiego Związku Pracodawców Konsultingu

13.03.2014 Informujemy że 12 marca Krzysztof Zakrzewski, Partner Zarządzający kancelarii DZP, został powołany na członka Rady Nadzorczej Polskiego Związku Pracodawców Konsultingu Konfederacji Lewiatan.

cały tekst

Wyróżnienia Chambers Global 2014 dla DZP

13.03.2014 Informujemy, że w opublikowanym właśnie rankingu Chambers Global: The World's Leading Lawyers for Business kancelaria DZP oraz nasi eksperci zostali ponownie rekomendowani.

cały tekst

Raport FRA: ochrony danych osobowych w Europie

28.01.2014 Agencja Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA) opublikowała raport z badania na temat mechanizmów ochrony danych osobowych. W powstanie krajowego raportu zaangażowany był m.in. Bartosz Marcinkowski.

cały tekst

Chambers Europe nagradza kancelarię DZP

25.04.2013 W najnowszym rankingu firm prawniczych Chambers Europe 2013 trzeci raz z rzędu zostaliśmy uhonorowani nagrodą Poland Law Firm of the Year - National. Nagroda Chambers Europe Awards for Excellence trafia w nasze ręce po raz czwarty.

cały tekst

Chambers Europe ponownie wyróżnia DZP i jej ekspertów

25.04.2013 Pod koniec kwietnia opublikowany został najnowszy ranking Chambers Europe 2013. Tym samym mamy przyjemność poinformować, że zarówno poszczególne praktyki, jak i nasi eksperci zostali rekomendowani w 13 kategoriach.

cały tekst

Multidyscyplinarny zespół ekspertów do obsługi indywidualnych przedsiębiorców

22.04.2013 Uruchomiliśmy mulitidyscyplinarny zespół ekspertów, prowadzący kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe dla przedsiębiorców prywatnych, ich rodzin, kontrolowanych przez nich spółek, firm rodzinnych, prywatnych organizacji oraz rodzinnych funduszy powierniczych.

cały tekst

DZP kolejny raz laureatem rankingu Rzeczpospolitej

18.04.2013 17 kwietnia dziennik Rzeczpospolita po raz kolejny nagrodziła największe i najlepsze kancelarie prawnicze. Zajęliśmy 2. miejsce pod względem liczby adwokatów i radców prawnych oraz 3. miejsce w kategorii ogólnej liczby prawników pracujących w firmie.

cały tekst

Wyróżnienia Chambers Global dla DZP

14.03.2013 Z przyjemnością informujemy, że w opublikowanym dzisiaj rankingu Chambers Global: The World's Leading Lawyers for Business kancelaria DZP oraz nasi eksperci zostali ponownie rekomendowani.

cały tekst

DZP ponownie rekomendowane przez Chambers Europe

09.05.2012 W maju 2012 roku opublikowany został najnowszy ranking Chambers Europe 2012. Tym samym mamy przyjemność poinformować, że zarówno poszczególne praktyki, jak i nasi eksperci zostali rekomendowani w 14 kategoriach.

cały tekst

IFLR1000 rekomenduje DZP

03.11.2011 Informujemy, że w najnowszym rankingu IFLR1000: The Guide to the World's Leading Financial Law Firms, kancelaria DZP została rekomendowana w 2 kategoriach: Fuzje i przejęcia oraz Rynki kapitałowe.

cały tekst

DZP ponownie rekomendowane przez Chambers Europe

09.06.2011 W maju 2011 roku ukazała się nowa edycja publikacji Chambers Europe 2011. Miło nam poinformować, że tak jak w zeszłym roku, zarówno nasza kancelaria, jak i Partnerzy DZP zostali rekomendowani.

cały tekst

Chambers Global wyróżnia DZP

22.03.2011 Informujemy, że w marcu 2011 roku ukazała się nowa edycja publikacji Chambers Global: The World's Leading Lawyers for Business. Nasi eksperci również w tym roku zostali rekomendowani w kilku kategoriach. 

cały tekst

DZP po raz kolejny liderem rankingu Rzeczpospolitej

11.05.2010 Informujemy Państwa, że nasza Kancelaria po raz ósmy z rzędu zajęła pierwsze miejsce w czołowym rankingu firm prawniczych opublikowanym 11 maja br. w dzienniku Rzeczpospolita.

cały tekst

Tomasz Darowski w gronie Partnerów DZP

01.01.2010 1 stycznia do grona Partnerów Kancelarii Domański Zakrzewski dołączył mec. Tomasz Darowski, który z kancelarią współpracuje od 2000 roku.

cały tekst