Czy rozwiążę najbardziej skomplikowane problemy?

Różnorodne praktyki. Jedna analiza. Twoje rozwiązanie.

Infrastruktura i Energetyka

Nasi prawnicy tworzą najbardziej uznaną i rozpoznawalną, profesjonalną grupę wspierającą krajowych i zagranicznych przedsiębiorców oraz sektor publiczny w ich kluczowych projektach.

cały tekst

IP&TMT

Obok marki, cennym składnikiem majątku każdego przedsiębiorstwa jest informacja, której techniczne możliwości magazynowania, przesyłania oraz wykorzystywania wciąż się rozwijają.

cały tekst

Life Sciences

W skład Praktyki Life Sciences wchodzi ponad 30 specjalistów z zakresu prawa farmaceutycznego i biotechnologii, prawa żywnościowego, antymonopolowego, ochrony zdrowia i prawa konstytucyjnego.

cały tekst

Nieruchomości

Doradztwo związane z prawem nieruchomościowym stanowi jedną z kluczowych dziedzin działalności DZP. W ramach Praktyki rozwinęliśmy także doradztwo reprywatyzacyjne.

cały tekst

Podatki

Jesteśmy zespołem doradców podatkowych i prawnych. Tworzymy jeden z największych zespołów podatkowych działających w ramach kancelarii prawniczych w Polsce.

cały tekst

Postępowania Sporne

Spory są nieuchronną konsekwencją prowadzenia biznesu. Nasz zespół składa się z prawie 20 specjalistów, doświadczonych w zakresie negocjacji, arbitrażu i reprezentacji przed sądami powszechnymi.

cały tekst

Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Od ponad 25 lat pomagamy działom HR i zarządom w trudnej sztuce zarządzania ludźmi. Kompleksowo doradzamy w kwestiach prawnych aspektów zatrudnienia.

cały tekst

Prawo Spółek, Fuzje i Przejęcia

Doradztwo z zakresu prawa spółek oraz M&A to jeden z najistotniejszych obszarów naszego doradztwa od momentu powstania kancelarii w 1993 r. Zespół od wielu lat jest uznawany za jeden z najlepszych w Polsce.

cały tekst

Rynki Kapitałowe i Instytucje Finansowe

Nasz zespół to grupa ekspertów doskonale znających reguły i sposób funkcjonowania zarówno polskiego rynku kapitałowego, jak i rynków międzynarodowych.

cały tekst

Zespół German Desk

Od zespołów german desk działających w innych kancelariach odróżnia nas fakt, że w każdym obszarze naszego doradztwa dysponujemy ekspertami, który mówią po niemiecku i znają tamtejszy system prawny.

cały tekst

Zespół Prawa Konkurencji

Nasz zespół zapewnia doradztwo w zakresie zapewnienia zgodności działań przedsiębiorców z wymogami określonymi w prawie konkurencji oraz prawie ochrony konsumentów.

cały tekst

Zespół Spanish Desk

Nasz Spanish Desk to ponad 10 lat doświadczenia w obsłudze prawnej w Polsce na rzecz przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarki, zarówno z Hiszpanii jak i z innych krajów hiszpańskojęzycznych.

cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP