Jak pracuje mój partner prawny?

Aktualności.

DZP umacnia swoją pozycję w rankingu Legal 500 EMEA

12.04.2023 W najnowszym rankingu Legal 500 EMEA kancelaria DZP oraz nasi eksperci zostali ponownie wyróżnieni. Wśród kryteriów oceny znalazły się doświadczenie i zrealizowane projekty oraz relacje z klientami, których opinia jest jednym z najistotniejszych czynników.

cały tekst

Ranking Chambers Europe 2023

16.03.2023 W najnowszym rankingu Chambers Europe nasza kancelaria i prawnicy zostali wyróżnieni w aż 16 specjalizacjach. Do grona rekomendowanych ekspertów dołączyło 21 specjalistów DZP.

cały tekst

DZP członkiem Polskiego Stowarzyszenia ESG

15.03.2023 Nasza kancelaria dołączyła do największej w Polsce organizacji zrzeszającej liderów zrównoważonego rozwoju, deklarując współpracę w zakresie tworzenia i promowania najwyższych standardów ESG. Członkinią Rady Innowatorów ESG, gremium działającego w ramach Stowarzyszenia, została Anna Partyka-Opiela.

cały tekst

DZP partnerem konkursu Anioł Biznesu Roku 2022

01.03.2023 Doceniając wyróżniających się inwestorów prywatnych, którzy wspierają startupy nasza kancelaria została Partnerem kategorii Debiutant Roku w konkursie Business Angel of the Year 2022. W pracę Kapituły zaangażował się Krzysztof Zakrzewski, zaś Joanna Wierzejska weźmie udział w dyskusji towarzyszącej tegorocznej gali.

cały tekst

Paweł Lewandowski dołącza do Rady Arbitrażowej SA KIG

13.02.2023 9 lutego Prezydium Krajowej Izby Gospodarczej podjęło uchwałę w sprawie rozszerzenia składu Rady Arbitrażowej o Pawła Lewandowskiego, Partnera z Praktyki Postępowań Spornych, który jest pełnomocnikiem w licznych sprawach sądowych i arbitrażowych. Kadencja Rady będzie trwała do 2026 roku.

cały tekst

Praktyka IP&TMT wyróżniona w najnowszym rankingu WTR 1000

08.02.2023 Wsparcie naszych klientów w zakresie ochrony własności intelektualnej zostało ponownie docenione przez ekspertów i analityków międzynarodowego wydawnictwa World Trademark Review. Indywidualne wyróżnienia otrzymali Aleksandra Auleytner, Szefowa Praktyki oraz Jarosław Konecko.

cały tekst

Bądź na bieżąco z DZP