Czy rozwiążę najbardziej skomplikowane problemy?

Różnorodne praktyki. Jedna analiza. Twoje rozwiązanie.

Prywatni przedsiębiorcy i inwestorzy

DZP świadczy kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe dla przedsiębiorców prywatnych, ich rodzin, spółek przez nich kontrolowanych, firm rodzinnych, prywatnych organizacji oraz rodzinnych funduszy powierniczych.

Naszym klientom proponujemy bezpieczne i wszechstronne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb, które uwzględniają zmiany zachodzące zarówno w prawie polskim, jak i innych jurysdykcjach. Gwarantujemy stały i bezpośredni kontakt oraz najwyższy stopień dyskrecji. Zapewniamy opiekę ze strony doradcy-opiekuna oraz pracującego pod jego kierunkiem zespołu specjalistów.
Przy współpracy zawsze uwzględniamy specyficzną historię, strukturę i kulturę organizacji oraz wszelkie inne kwestie szczególnie istotne dla danej rodziny czy trustu.

Nasze usługi dla klientów prywatnych obejmują w szczególności:

  • bieżące doradztwo prawne lub podatkowe w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz w sprawach prywatnych,
  • uregulowanie sukcesji w sposób zabezpieczający stabilność i ciągłość działalności gospodarczej oraz relacji rodzinnych,
  • przygotowywanie projektów restrukturyzacyjnych optymalizujących prawnie i podatkowo działalność gospodarczą,
  • zagadnienia prawne i podatkowe związane z zarządzaniem majątkiem prywatnym i rodzinnym oraz planowaniem majątkowym,
  • prowadzenie transakcji sprzedaży lub zakupu przedsiębiorstw,
  • zagadnienia związane z inwestycjami (w tym łączeniem i nabywaniem przedsiębiorstw, obrotem nieruchomościami),
  • przygotowanie projektów typu joint venture, negocjowanie umów wspólników, negocjowanie umów z inwestorami zewnętrznymi (np. funduszami inwestycyjnymi), a także wsparcie w rozwiązywaniu sporów ze wspólnikami czy inwestorami finansowymi,
  • koordynowanie relacji z bankami inwestycyjnymi i administratorami spółek z zagranicznych jurysdykcji, w które ulokowane zostały aktywa.

Liczne rekomendacje prywatnych właścicieli i przedsiębiorców są potwierdzeniem, że zasługujemy na pełne zaufanie naszych klientów.

artykuły powiązane

Bądź na bieżąco z DZP