Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Kariera

Kancelaria oferuje możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności w ramach jednej z naszych praktyk. Jesteśmy szczególnym miejscem, gdyż stworzyliśmy swoistą kulturę organizacyjną i atmosferę sprzyjającą otwartej komunikacji oraz wymianie doświadczeń. Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy naszych prawników zapewniając im dostęp do różnorodnych szkoleń umożliwiających stałe podnoszenie kwalifikacji i efektywne funkcjonowanie w złożonych realiach biznesowych. Nasz program szkoleniowy skierowany jest również do personelu administracyjnego i obejmuje zarówno szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, jak i szkolenia specjalistyczne i językowe.

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu szukamy talentów na różnych etapach rozwoju zawodowego, wyróżniających się entuzjazmem, otwartością oraz gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Dbamy także o to, aby każdy mógł rozwijać swoje pasje, które mogą stać się inspiracją również dla innych.

Wszystkich zainteresowanych karierą w DZP prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą opcji Aplikuj, która znajduje się pod każdą z kategorii.

Dział HR

wan

klikając przycisk Aplik

Aktualności HR

DZP Partnerem Akademii Prawa Pracy

22.02.2024 Zapraszamy do zgłoszeń na cykl szkoleń organizowanych przez Koło Naukowe Prawa Pracy z Uniwersytetu Warszawskiego.

cały tekst

 

więcej

zapoznaj się ze szczegółami

Prawnicy/Doradcy Podatkowi

Wierzymy, że w dzisiejszych czasach równie ważne jak wiedza i doświadczenie są umiejętności podejmowania skutecznych działań z zakresu business development.

cały tekst

 

Praktykanci

Program praktyk w DZP jest skierowany do studentów III-V roku prawa oraz kierunków ekonomicznych (do działu doradztwa podatkowego).

cały tekst

 

Pracownicy administracji

DZP to nie tylko prawnicy i doradcy podatkowi. To także grono profesjonalistów z innych obszarów - marketingu, finansów, HR, IT, administracji oraz tłumaczeń.

cały tekst

 

Bądź na bieżąco z DZP