Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Kariera

Kancelaria oferuje możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego prawnikom, którzy chcą zdobyć doświadczenie oraz doskonalić umiejętności w ramach jednej z naszych praktyk. Jesteśmy szczególnym miejscem, gdyż stworzyliśmy swoistą kulturę organizacyjną i atmosferę sprzyjającą otwartej komunikacji oraz wymianie doświadczeń. Aktywnie wspieramy rozwój zawodowy naszych prawników zapewniając im dostęp do różnorodnych szkoleń umożliwiających stałe podnoszenie kwalifikacji i efektywne funkcjonowanie w złożonych realiach biznesowych. Nasz program szkoleniowy skierowany jest również do personelu administracyjnego i obejmuje zarówno szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, jak i szkolenia specjalistyczne i językowe.

Do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu szukamy talentów na różnych etapach rozwoju zawodowego, wyróżniających się entuzjazmem, otwartością oraz gotowością do podejmowania nowych wyzwań. Dbamy także o to, aby każdy mógł rozwijać swoje pasje, które mogą stać się inspiracją również dla innych.

Osoby zainteresowane karierą w DZP prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Aplikacje można wysłać na adres: rekrutacja@dzp.pl lub korzystając z opcji Aplikuj.

Aplikuj

Aktualności HR

Piotr Najbuk wyróżniony w konkursie Rising Stars 2017

16.11.2017 Tegoroczna edycja konkursu wyłaniająca wschodzące gwiazdy prawniczego świata rozstrzygnięta! Podczas uroczystej gali, spośród 30 nominowanych prawników, Kapituła Konkursu nagrodziła 10 laureatów.

cały tekst

 

więcej

zobacz nasze oferty

Prawnicy/Doradcy Podatkowi

Wierzymy, że w dzisiejszych czasach równie ważne jak wiedza i doświadczenie są umiejętności podejmowania skutecznych działań z zakresu business development.

cały tekst

 

Praktykanci

Program praktyk w DZP jest skierowany do studentów III-V roku prawa oraz kierunków ekonomicznych (do działu doradztwa podatkowego).

cały tekst

 

Pracownicy administracji

DZP to nie tylko prawnicy i doradcy podatkowi. To także grono profesjonalistów z innych obszarów - marketingu, finansów, HR, IT, administracji oraz tłumaczeń.

cały tekst