Czy rozwiążę najbardziej skomplikowane problemy?

Różnorodne praktyki. Jedna analiza. Twoje rozwiązanie.

Rynki Kapitałowe i Instytucje Finansowe

Praktyka Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych to zespół ekspertów doskonale znających reguły i sposób funkcjonowania zarówno polskiego rynku kapitałowego, jak i rynków międzynarodowych

Rozumiemy jak istotne dla rozwoju przedsiębiorstwa jest pozyskanie zaufania inwestorów oraz regularnego i szybkiego finansowania. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest dla naszych klientów oferowanie nowoczesnych, bezpiecznych i zrozumiałych produktów finansowych. Dlatego zawsze dokładamy najwyższych starań, aby transakcje przez nas obsługiwane były efektywne i transparentne.

Gromadziliśmy wiedzę na temat rynku kapitałowego i finansowego już od czasu transformacji ustrojowej w Polsce. Prawnicy kancelarii Domański Zakrzewski Palinka brali udział w tworzeniu podstaw obrotu papierami wartościowymi w Polsce i współtworzyli podstawy rynku kapitałowego, uczestnicząc w przygotowaniu aktów prawnych regulujących jego zasady.

Nasza wiedza pogłębiała się w trakcie świadczenia usług na rzecz banków i ich podmiotów zależnych, holdingów finansowych, banków inwestycyjnych, funduszy inwestycyjnych, brokerów i firm inwestycyjnych, jak również wielu podmiotów nieregulowanych świadczących usługi finansowe.

Nasze doświadczenie, wiedza, a także zrozumienie zarówno prawnych, jak i biznesowych potrzeb klientów wyróżnia nas na tle innych kancelarii. Od lat jesteśmy rekomendowani jako wiodąca kancelaria w Polsce, nie tylko przez klientów, ale także przez międzynarodowe publikacje specjalistyczne (Chambers & Partners, Legal 500, IFLR1000) oraz inne kancelarie wskazujące nas jako ekspertów w zakresie przygotowania wejścia na giełdę oraz rynków kapitałowych i papierów wartościowych.

artykuły powiązane

Bądź na bieżąco z DZP