Czy rozwiążę najbardziej skomplikowane problemy?

Różnorodne praktyki. Jedna analiza. Twoje rozwiązanie.

Podatki

Praktyka Podatkowa kancelarii DZP to zespół kilkunastu doradców podatkowych i prawnych - specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w firmach tzw. Wielkiej Czwórki. Jesteśmy jednym z największych zespołów podatkowych działających w ramach kancelarii prawniczych w Polsce. Na rynku usług doradztwa wyróżniamy się silną specjalizacją w dziedzinie fuzji, przejęć, restrukturyzacji i planowania podatkowego. Doradzamy także w zakresie postępowań oraz obsługi kontroli podatkowych.

Wypracowaliśmy szereg nowatorskich rozwiązań dla klientów korporacyjnych oraz funduszy PE dotyczących restrukturyzacji, planowania podatkowego oraz transakcji M&A. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sformułowaliśmy skuteczną taktykę prowadzenia spraw spornych i obrony przed fiskusem, odnosząc wymierne sukcesy w wygranych postępowaniach podatkowych. Na bieżąco współpracujemy z prywatnymi przedsiębiorcami doradzając w obszarze budowania optymalnych struktur podatkowych dla dochodów uzyskiwanych z różnych źródeł, współpracując przy transakcjach zbycia firm i innych aktywów, zwiększając bezpieczeństwo podatkowe prowadzonej działalności oraz minimalizując jej koszty.

Mamy znaczące doświadczenie w doradztwie podatkowym dla klientów z branży infrastruktury i energetyki, farmaceutycznej, nieruchomości oraz usług finansowych i ubezpieczeniowych. Doradztwo dla tych klientów jest tym efektywniejsze i korzystniejsze, że w projekty te zaangażowani są również prawnicy kancelarii specjalizujący się w danej branży.

Naszymi klientami są zarówno polskie jak i zagraniczne spółki, samorządy i inne organy państwowe oraz fundusze private equity. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasze wsparcie nie stanowi jedynie wykładni przepisów prawa podatkowego i orzecznictwa, ale uwzględnia również kontekst biznesowy.

artykuły powiązane

Bądź na bieżąco z DZP