Czy rozwiążę najbardziej skomplikowane problemy?

Różnorodne praktyki. Jedna analiza. Twoje rozwiązanie.

Zespół Spanish Desk

Spanish Desk w DZP posiada doświadczenie zdobywane od 2007 r. w obsłudze prawnej w Polsce przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarki, zarówno z Hiszpanii jak i z innych krajów hiszpańskojęzycznych. Naszym celem jest, aby istniejące między Polską a Hiszpanią różnice kulturowe, językowe i prawne nie stanowiły bariery dla naszych klientów.

Zespół tworzą prawnicy zrzeszeni w izbach w Hiszpanii i w Polsce, posiadający bogate doświadczenie międzynarodowe, specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa. Dzięki temu możemy w sposób przystępny przekazać naszym klientom zawiłości prawa polskiego oraz dostosować rozwiązania i konstrukcje znane i stosowane w Hiszpanii do wymogów rynku polskiego.

Jednocześnie dzięki naszej sieci kontaktów i zagranicznym partnerom w zespole Spanish Desk jesteśmy w stanie doradzać klientom polskim w zakresie ich inwestycji w Hiszpanii oraz w innych krajach hiszpańskojęzycznych.

Chambers Global: The World's Leading Lawyers for Business o Spanish Desk w DZP:

Foreign Desk for Spain (2018)
The firm's Spanish desk includes Spanish-qualified lawyers who assist Spanish clients with a broad range of transactional matters connected with Poland, particularly in infrastructure and energy. Katarzyna Kuźma heads the group and is a key contact.
Katarzyna Kuźma is a Polish- and Spanish-qualified lawyer with particular experience in public procurement as well as projects in the infrastructure sector.

 

Współzarządzający praktyką


José Luis Villacampa Varea

+48 22 557 86 16
joseluis.villacampa@dzp.pl


Katarzyna Kuźma

+48 22 557 94 25
katarzyna.kuzma@dzp.pl

Prawnicy

artykuły powiązane

Bądź na bieżąco z DZP