DZP w czasie pandemii

Sytuacja nie wpływa na naszą dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę dla Państwa

DZP w czasie pandemii - od 16 marca 2020 praca i kontakty z klientami odbywają się w trybie zdalnym

16.03.2020

W związku z pandemią koronawirusa, mając na względzie zdrowie naszych pracowników i klientów oraz kierując zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu wprowadziliśmy zmiany w funkcjonowaniu naszej firmy, w celu maksymalnego zniwelowania ryzyka zakażeń.

Od dziś, poniedziałku 16 marca 2020, nasza codzienna praca i kontakty z klientami odbywają się w trybie zdalnym, pracujemy z domów korzystając z naszych platform komunikacji elektronicznej, wideokonferencji, webinariów itp.

Dzięki wysokiemu stopniowi digitalizacji usług i wykorzystywania najnowocześniejszych rozwiązań IT i telekomunikacyjnych  powyższa sytuacja nie wpływa na naszą dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę dla Państwa.

W związku z pandemią pojawiają się dziesiątki pytań i wątpliwości dotyczących działalności biznesowej. Znamy Państwa problemy i jesteśmy gotowi do odpowiedzi na ważne pytania. Z uwagi na to powołaliśmy w DZP multidyscyplinarny zespół wsparcia biznesu Koronawirus Alert. Do Państwa dyspozycji uruchomiliśmy dedykowane linie telefoniczne oraz adres mailowy. Prosimy kierować do nas wszelkie pytania, wątpliwości prawne oraz biznesowe związane z tą sytuacją.

Informujemy także, iż na naszej stronie internetowej na bieżąco aktualizujemy najważniejsze informacje i porady dotyczące sytuacji związanej z wpływem koronawirusa na różne obszary biznesowe.

Wszystkie wspomniane informacje (numery telefonów, dedykowany adres e-mail, zbiór porad) dostępne są na stronie internetowej: www.dzp.pl/koronawirus-alert.  

Wkrótce też udostępnimy zbiór kluczowych informacji dla przedsiębiorców: „Drogowskazy dla biznesu w dobie pandemii – mapa obszarów prawnych i biznesowych”.

Jesteśmy również w stałym kontakcie z ekspertami z globalnych organizacji prawniczych, dzięki czemu zapewniamy odwołanie do działań i praktyk organów oraz firm w innych państwach.

Bądź na bieżąco z DZP