Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Dzień Otwarty DZP na WPiA Uniwersytetu Śląskiego

06.05.2016

logo

Wszystkich studentów prawa Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty DZP, który odbędzie się już 11 maja 2016 na Wydziale Prawa i Administracji przy ul. Bankowej 11 B w Katowicach.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszej kancelarii, praktykach studenckich oraz możliwościach rozwoju zawodowego w DZP odwiedźcie nasze stanowisko w Holu Głównym w godz. 10.00 – 15.00. Podpowiemy Wam też jak napisać CV oraz list motywacyjny oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby rozpocząć wymarzone praktyki.

O godz. 13.00 odbędzie się warsztat pt. "Wolność panoramy w prawie autorskim - co dalej ze zdjęciami z wakacji?" prowadzony przez Monikę Gebel, Associate w Praktyce IP&TMT. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z zagadnieniami, którymi zajmujemy się w kancelarii na co dzień oraz do zadania wszystkich nurtujących Was pytań praktykowi. Więcej szczegółów dotyczących warsztatu już wkrótce.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w warsztacie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: rekrutacja@dzp.pl. Temat maila: "WPiA Uniwersytet Śląski – warsztat". Osoby, które zgłoszą swój udział po zakończeniu warsztatu otrzymają imienne certyfikaty.

Do zobaczenia!

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP