Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Akademia Private Equity 2016, 11-13 maja 2016

29.04.2016

Akademia Private Equity 2016

W dniach 11-13 maja odbędzie się VII edycja Akademii Private Equity, której celem jest szerzenie wśród młodych ludzi wiedzy na temat rynków kapitałowych oraz różnych form finansowania działalności biznesowej. Projekt podzielony jest na 3 ścieżki tematyczne: Private Equity, Venture Capital oraz M&A.

W ramach każdej z wyżej wymienionych ścieżek, odbędą się warsztaty oraz panele dyskusyjne prowadzone przez przedstawicieli czołowych kancelarii prawniczych oraz instytucji finansowych.

DZP będzie w tym projekcie reprezentowana przez Marka Świątkowskiego, Partnera w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, który w dniu 11 maja 2016 weźmie udział w panelu: "Międzynarodowe transakcje M&A – perspektywy w dynamicznie zmieniającym się świecie".

Organizatorami wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe „Klub Inwestora” działające przy Szkole Głównej Handlowej, które powstało w 2002 roku i liczy ponad 100 członków.

Akademii Private Equity to świetna okazja dla uczestników do spotkań z praktykami biznesu i skonfrontowania swojej wiedzy z problemami, z którymi firmy partnerskie zmagają się na co dzień.

Więcej szczegółów na stronie: http://www.akademiape.pl/

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP