Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

DZP Patronem II OKN Ius et Medicina "Lekarz-Pacjent-Farmaceuta. Relacje pełne napięć"

14.09.2023

Serdecznie zapraszamy Was na II Ogólnopolską Konferencją Naukową - Lekarz-Pacjent-Farmaceuta. Relacje pełne napięć. Wydarzenie organizuje Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego "Ius et Medicina" oraz Interdyscyplinarna Pracownia Prawa Medycznego Karnego i Farmaceutycznego z Uniwersytetu Warszawskiego, a nasza kancelaria została jego patronem.

Konferencja odbędzie się już w najbliższy weekend:

  • 16 września w godzinach 10:30 -17:10 w formie stacjonarnej odbędą się panele eksperckie. Zapraszamy do Collegium Iuridicum II (ul. Lipowa 4, sala A2 na poziomie -1),
  • 17 września w godzinach 11:00 – 17:00 odbędą się panele studenckie z wykorzystaniem platformy Zoom. 

Podczas wydarzenia poruszane będą zagadnienia z zakresu prawa medycznego i farmaceutycznego odnoszące się do relacji dwu- bądź trójstronnych między lekarzami, pacjentami i farmaceutami. Wśród prelegentów występujących 16 września znajdziecie liczną reprezentację Praktyki Life Sciences:

  • Paweł Kaźmierczyk i Aleksander Horyń wystąpią o 15:40 z prelekcją Dane medyczne – stan obecny i pożądane kierunki zmian,
  • a Olga Chodorowska i Aleksandra Liniewicz o 16:45 odpowiedzą na pytanie Czy software zastąpi lekarza? Bezpieczeństwo pacjenta a prawne aspekty oprogramowań medycznych.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia: link.

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP