Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Dzień Otwarty w DZP, 1 marca 2016 - podsumowanie

08.02.2016

Z początkiem marca studenci prawa wzięli udział w Dniu Otwartym z DZP zorganizowanym w warszawskiej siedzibie naszej kancelarii. Na przełamanie pierwszych lodów zaprosiliśmy wszystkich do udziału w quizie z wiedzy o kancelarii. Z twarzy młodych prawników dało się wyczytać, że informacje o DZP solidnie zaskoczyły naszych gości :).

DO2

Po miłym, a momentami i zabawnym rozpoczęciu tego popołudnia do naszego spotkania dołączył Przemysław Furmaga, Senior Associate w Praktyce Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, który opowiedział o swojej przygodzie z prawem, powspominał ciekawe projekty oraz wyjaśnił w jaki sposób udaje mu się godzić pracę w dużej kancelarii z życiem prywatnym.

Swoimi doświadczeniami zawodowymi, a także dawką pozytywnej energii również podzielili się z nami Beata Cieszyńska oraz Michał Przychoda, Associates w Praktykce Infrastruktury i Energetyki.

DO3    DO4
 
Nie zabrakło inspirujących rozmów i wyczerpujących odpowiedzi na zadawane nam pytania. W miłej atmosferze rozmawialiśmy m.in. o procesie rekrutacji i możliwościach rozpoczęcia kariery w DZP, o przebiegu praktyk, które oferujemy studentom prawa, a także o codziennej pracy w kancelarii. 

DO5

Na zakończenie naszego spotkania zaprosiliśmy wszystkich do wykazania się zdolnościami kreatywnego myślenia oraz udziału w integracyjnych kalamburach, które przyniosły nam dużo pozytywnych emocji. Nie zapomnieliśmy również o obiecanych nagrodach dla zwycięskiej drużyny i drobnych upominkach dla wszystkich przybyłych :).

  DO7    DO6

Cieszymy się, że zainteresowanie Dniem Otwartym było tak duże oraz dziękujemy tym, którzy 1 marca 2016 odwiedzili naszą kancelarię. Wszystkich, którzy tego dnia nie mogli być razem z nami zapraszamy na kolejne planowanie wydarzenie o którym jeszcze będziemy szeroko informować.

Do zobaczenia!

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP