Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Dzień Otwarty DZP na Wydziale Prawa i Administracji UMCS

31.03.2015

logo-UMCSJuż 8 kwietnia 2015 wszystkich studentów prawa z Lublina serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty kancelarii DZP, współorganizowany przez ELSA Lublin, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Przedstawiciele kancelarii będą obecni na wydziale od godz. 11.30 i odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania dotyczące procesu rekrutacji, aktualnych ofert praktyk oraz możliwości rozwoju i ścieżki kariery w DZP.

O godz. 14.30 rozpocznie się certyfikowany wykład pt. "Prawnik jako manager, doradca i człowiek w złożonych transakcjach publicznych na przykładzie IPO Idea Bank czy podziału Getin Holding" prowadzony przez Elżbietę Lech, Senior Associate w Praktyce Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych w naszej kancelarii.

Będzie to doskonała okazja, aby od praktyka dowiedzieć się jak wygląda realizacja transakcji publicznych oraz co w życiu zawodowym prawnika jest najważniejsze. Będzie też czas na dyskusję, a najbardziej aktywni uczestnicy zostaną nagrodzeni upominkami od kancelarii.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów prawa UMCS oraz KUL.

Do zobaczenia!

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP