Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

Współpraca z Kołem Naukowym Prawa Pracy "Laborum Iuris"

04.12.2017

Miło nam poinformować, że w ramach współpracy z Kołem Naukowym Prawa Pracy "Laborum Iuris" działającym przy WPiA UAM w Poznaniu, 5 i 7 grudnia 2017 odbyły się spotkania ze studentami, które poprowadzili Łukasz Górzny i Wojciech Kwiatkowski, Associates w Praktyce Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

5 grudnia, o godzinie 17:30 w Collegium Iuridicum miało miejsce spotkanie pt. "Praktykant w oczach pracodawcy". Uczestnicy dowiedzieli się więcej o szczegółach procesu rekrutacji oraz programie praktyk w DZP. Zostało też przedstawione m.in. kiedy i jakie praktyki najlepiej odbywać oraz jakie wyzwania czekają na naszych praktykantów.

7 grudnia, o godzinie 17:00, do poznańskiego biura DZP na warsztaty pt. "Nawiązanie stosunku pracy – umowa o pracę" zaprosiliśmy członków i sympatyków KN "Laborum Iuris". Podczas spotkania omówiona została problematyka nawiązania stosunku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem poprawnego konstruowania umów.

Więcej szczegółów dotyczących spotkania można znaleźć na stronie: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6344933785338933248/

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP