Gdzie będę za dziesięć lat?

Kariera w DZP.

VII edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy - podsumowanie

17.03.2017

Targi 2017poprawione

W dniach 14 i 15 marca 2017 w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się VII edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy zorganizowana przez firmę BC Systems. W wydarzeniu wzięło udział wiele kancelarii oraz wystawców związanych z branżą przedstawiających młodym prawnikom możliwości rozwoju zawodowego.

Podobnie jak w poprzednich latach stanowisko DZP cieszyło się dużą popularnością. Zainteresowani dopytywali o aktualne oferty praktyk i pracy, przebieg procesu rekrutacyjnego oraz ścieżkę kariery. Wiele osób pozostawiło swoje CV, mamy nadzieję, że spotkamy się z nimi już niedługo :-). Bardzo dziękujemy za zainteresowanie oraz wiele ciekawych pytań!

 Targi Pracy 3poprawione

Ostatniego dnia targów odbył się też Finał Turnieju Negocjacyjnego organizowanego przez Koło Naukowe Mediacji, Negocjacji i Arbitrażu „KOMiN”. DZP po raz kolejny objęła to wydarzenie patronatem merytorycznym, w komisji oceniającej studenckie zmagania reprezentował nas Michał KluskaAssociate w praktyce IP&TMT.

Targi Pracy 4

Targi Pracy 6

Zacięte spory finalistów trwały prawie dwie godziny, ostatecznie jury wskazało zwycięzców  - drużynę „Plata o Plomo” w składzie: Wojciech RzeczycaMikołaj Olszewski oraz Jakub Jabłoński, który jednocześnie został wyróżniony tytułem  najlepszego negocjatora. Jury doceniło także pozostałych uczestników finału gratulując im zaangażowania i umiejętnego argumentowania swojego stanowiska, co przełożyło się na wyrównany poziom rywalizacji. Zwycięska drużyna otrzymała płatne staże w DZP oraz cenne nagrody.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko podczas tegorocznych targów. Mamy nadzieję, że przedstawione oferty praktyk wzbudziły Wasze zainteresowanie, a uzyskane informacje pomogą Wam w ukierunkowaniu ścieżki kariery i wyborze przyszłego pracodawcy.

Targi Pracy 5

aktualności

Bądź na bieżąco z DZP